• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32129

  دوستان گلم؛ سالی که گذشت مالامال از رویدادهای جور واجور بود. البته قبول دارم که چشم بسته پرت و پلا گفتم، خودم خوب می دونم که تاریخ کشورما همیشه آبستن و پا به ماه حوادث بوده واین حوادث هم، معمولاً آش دوگانه سوزی برای ملت ما نبودند.

  به گزارش پارس به نقل از خبر آنلاین شما هم قبول کنید که سال ۱۳۹۱ سالی بود که اتفاقاتش از دریچه های تازه ای به ملت ما چشمک زدند و شرائط کشور بارها در وضعیتی قرار گرفت که ما مجبور شدیم برای مقابله با اونها کلی جوک بسازیم! مثلاً در همین راستا به گرونی مرغ و سکه و دلار و پسته و پراید و حتی مادر هوگوچاوز و سی دی بخور بخورهای نفتی خندیدیم، چون در فرهنگ غنی ما برای خوشرویی وخندیدن به مشکلات، جایگاه ویژه ای درنظرگرفته شده! ما با خنده هامون به دشمنانمون اثبات کردیم که می تونیم پیش بینی اونها را در زمینه اثر کردن تحریم ها، دور بزنیم! آیا کسی می دونست روزی در این کشور ممکنه که جوک وسیله مبارزه با استکبار و ایادیش بشه؟ ! – اگر هم فکر می کرد خوش به حالش! - حتی در این زمینه بقدری جلو رفتیم که گاهگداری این فکر متبادر می شد؛ شاید خنده درمانی رو بیش از حد، در زمینه تحمل مصیبت ها جدی گرفتیم! باری به هر جهت خوب یا بد، سال گذشته همچون گذشته های دیگر گذشت و ما پخته تر از قبل گام به سال جدید و مشکلات و جوک های پیرامونش می گذاریم! البته می بایست متذکر شد که مشکلات فقط مختص ما و کشورمان نبوده و نیست هر کشوری حتی مرفه ترین کشورها هم مشکلات خاص خودشان را دارند وهیچ کشور راحتی، به معنی اخص کلمه در دنیا وجود ندارد!
  بعوان مثال؛در بعضی از کشورها مشکل آلودگی هوا و محیط زیست و ترافیک و ازدحام جمعیت شهرها، حرف اول را می زند؛ بعضی از کشورها با مشکل کار و مسکن و ازدواج برای چوانان سروکله می زنند ؛ در بعضی از کشورها با بلایای طبیعی مثل زلزله و سیل دست و پنجه نرم می کنند. در بعضی از کشورها هم آمارفساد های اداری و مالی مانند رشوه و اختلاس خیلی بالاست و در بعضی دیگر هم آمار حوادث جاده ای و هوایی مشکل اصلی شان بحساب میاید! در بعضی از کشورها مسائل بهداشتی و پزشکی و کمبود دارو و گرانی هزینه های درمان، سر به فلک زده و کشوری هم وجود دارد که مسائل تفریحی و سرگرمی بسیار ناچیزه!
  اما باید دید که آنها در برابر مشکلاتشان چه تاکتیکی را اتخاذ می کنند!
  سال خوبی داشته باشید.

   

  آلودگی هوا ازدواج استکبار دارو زلزله گرانی محیط زیست مسکن مشکلات هزینه های درمان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها