سرباز وحشی تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا بود. سرباز وحشی به سمت یک منزل مسکونی تیراندازی کرد. نیروهای پلیس سرباز وحشی را بازداشت کردند.


 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا با تیراندازی به سمت یک منزل مسکونی حداقل چهار نفر را کشت و پس از درگیری شدید با نیروهای پلیس بازداشت شد. 

براساس گزارش جروزالم پست، مظنون «برایان ریلی» 33 ساله است و پلیس مدعی است موقع بازداشت کاملا مسلح و تحت تاثیر مخدر «متامفتامین» بوده است.

«گرادی جود» کلانتر شهر «دیوگی پولک» در ایالت فلوریدا در یک کنفرانس خبری درباره این حادثه گفت: مهاجم به سمت یک ملک شخصی در بیرون دریاچه فلوریدا تیراندازی کرده و باعث کشته شدن مادر 33 ساله، یک مرد 40 ساله، مادربزرگ 62 ساله و یک کودک سه ماهه شده است.  تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که آسیب زیادی نیز به این خانه بر اثر تیراندازی وارد شده است. 

یک دختر 11 ساله نیز در این حادثه مجروح شده است اما حال وی مساعد گزارش شده است. به گفته پلیس مهاجم با پلیس نیز وارد درگیری مسلحانه شده است و قبل از تسلیم شدن دهها و شاید صدها تیر شلیک کرده است. 

هنوز انگیره مهاجم از حمله به این خانواده مشخص نیست اما نامزد ریلی گفته است که او قبل از اخراج از ارتش، 4 سال در نیروی دریایی آمریکا و مشخصا در عراق و افغانستان در خدمت ارتش ایالات متحده بوده است.