به گزارش پارس نیوز، 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سه توئیت پیاپی نوشت من هیچگاه به مایکل کوهن (وکیل شخصی سابق ترامپ) دستور ندادم که قانون شکنی کند. او یک وکیل بود و باید قانون را می‌دانست. کار وکیل همین توصیه‌های قانونی است و اگر اشتباهی صورت گیرد مسئولیت با خود وکیل است.

او افزود آن‌ها به همین خاطر پول می‌گیرند. به رغم این مسئله، بسیاری از وکلای مالی ستاد انتخاباتی من اعلام کرده اند که من در ارتباط با قوانین مالی ستاد انتخاباتی اشتباهی نکرده ام. کوهن به علت چندین اتهام نامرتبط با من مجرم شناخته شده است. او درباره دو اتهامی اعتراف کرده است که جنایی نیستند و احتمالا درباره هیچیک از این اتهامات حتی اگر نقض قوانین مدنی نیز باشند مجرم نبوده است.

رئیس جمهور آمریکا نوشت درباره این اتهامات تنها با کوهن توافق شده است که رئیس جمهور را بی آبرو کنند و در ازای آن یک حبس خفیف برای او در نظر گرفته اند که به این ترتیب به طور موقت دست از سر او و خانواده اش بردارند. مایکل (کوهن) به عنوان یک وکیل مسئولیت‌های زیادی در قبال من دارد و باید پاسخگو باشد.

روز گذشته در پی برگزاری جلسه دادگاه مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ قاضی دادگاه او را به اتهام پرداخت حق السکوت به دو زن در پی رابطه نامشروع ترامپ پیش از انتخاب به سمت ریاست جمهوری به سه سال زندان محکوم کرد.