به گزارش پارس نیوز، 

نخست‌وزیر رژیم اشغال‌گر قدس در واکنش به توصیه پلیس این رژیم که از دادستانی خواسته بود علیه او رسما اعلام جرم کند، گفت که این از ابتدا طرحی برای اخراج او از قدرت بوده است.

شبکه خبری صهیونیستی آی ۲۴ ضمن مخابره این خبر به نقل از بنیامین نتانیاهو، توصیه‌های پلیس را مضحک خوانده و جروزالم‌پست هم به نقل از او نوشته است که وی از این توصیه‌ها متعجب نشده است.

روز یکشنبه پلیس رژیم صهیونیستی از دادستانی این رژیم خواست علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سارا نتانیاهو همسر وی به اتهام رشوه و فساد اعلام جرم کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دارای چهار پرونده فساد مالی تحت عنوان پرونده ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ است و طی ماه‌های گذشته درباره این پرونده‌ها مورد بازجویی قرار گرفته است. در خواست روز یکشنبه پلیس رژیم صهیونیستی به پرونده ۴۰۰۰ مربوط می‌شود.

به دنبال درخواست پلیس برای اعلام جرم علیه نتانیاهو، آوی گابای رهبر اتحادیه صهیونیست از نحست وزیر رژیم صهیونیستی خواست از سمت خود استعفا کند.

گابای با اشاره به این موضوع گفته که «نتانیاهو برای اسرائیل تبدیل به بار و هزینه شده و باید کنار برود. هر روزی که وی به مسئولیت خود ادامه بدهد به شهروندان اسرائیل لطمه می‌زند.»

همچنین «زیپی لیونی» رهبر ائتلاف سیاسی موسوم به «اتحاد صهیونیستی» که پیش‌تر وزیر خارجه و همچنین دادگستری رژیم صهیونیستی بوده، روز یکشنبه بر لزوم برگزاری انتخابات در فلسطین اشغالی و کناره‌گیری «بنیامین نتانیاهو» از سمت نخست‌وزیری تاکید کرد.