به گزارش پارس نیوز، 

"یحیی سریع" سخنگوی رسمی ارتش یمن امروز یکشنبه گفت که به لطف خداوند و به فضل مقاومت و شجاعت نیروهای مسلح و ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه‌های ساحل غربی حملات پی در پی دشمن و مزدورانش که از شب گذشته تا امشب به سمت منطقه کیلو 16 و به سمت شرق و غرب فرودگاه الحدیده ادامه یافت دفع شد.

وی افزود: نیروهای دشمن طی 24 ساعت گذشته شکست سختی خورده و متحمل خسارات سنگینی شدند به گونه‌ای که طی این مدت 215 تن از آنها کشته و زخمی شدند.

سخنگوی رسمی ارتش یمن گفت که در طول 24 ساعت گذشته 20 دستگاه خودروی زرهی و نظامی مزدوران منهدم شد.

سریع تاکید کرد که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با عملیات نظامی منحصر به فرد دفاعی و حملات برق آسای خود مراکز تجمع و محورهای حرکت مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی و خودروهایشان را هدف قرار دادند.

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح گفت که اظهارات دشمن درباره پیروزی‌های خود در یمن چیزی جز توهم و تلاش برای گمراه کردن افکار عمومی نیست که قبلا نیز ائتلاف متجاوز سعودی برای سرپوش گذاشتن به شکست‌ها و خسارت‌های سنگین خود به همین شیوه متوسل شده است.

وی تاکید کرد که روحیه عناصر دشمن بعد از اینکه تمام تلاش‌هایشان به شکست انجامیده و متحمل خسارات سنگینی در ساحل غربی یمن شده‌اند از بین رفته است.

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به ویژه مردم "تهامه" و هوشیاری آنها در مقابله با متجاوزان و مزدورانشان قدردانی کرد.