به گزارش پارس نیوز، 

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در تجمعی که جهت حمایت از نامزد حزب جمهوری‌خواه ایالت فلوریدا در انتخابات میان دوره‌ای کنگره برگزار شده بود، ادعا کرد: نرخ بیکاری طی پنجاه سال گذشته تاکنون به کمترین میزان خود رسیده است و ما توانسته‌ایم بیش از دو میلیون شغل فراهم کنیم. رسانه‌ها از ارزش موفقیت‌هایی که من رقم می‌زنم، می‌کاهند و در تعداد شرکت‌کنندگان در همایش‌های مردمی که من در آنها صحبت می‌کنم ابراز تردید می‌کنند.

وی ادامه داد: پیروزی جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره‌ای کنگره به معنای فرصت های شغلی بیشتر و جرائم کمتر است، اما انتخاب دموکرات‌ها به معنای بازشدن مرزها و افزایش میانگین جنایت و بیکاری است.

ترامپ خاطرنشان کرد: ما به کشورهایی که مهاجران -در کاروانی انبوه- از آنها و از طریق مکزیک به آمریکا می آیند، کمک کرده‌ایم. نیروهای ما اجازه نخواهند داد مهاجران غیرقانونی از مرزهای جنوبی ما گذر کرده و وارد خاک آمریکا شوند. دموکرات‌ها اگر در انتخابات میان دوره‌ای کنگره پیروز شوند تمامی کارهایی را که ما به آن پرداخته‌ایم، ویران می‌کنند. ما از تمامی راه‌های ممکن از مرزهایمان حمایت خواهیم کرد و هرگز اجازه نخواهیم داد سیاست بازداشت مهاجران و سپس آزادی آنها در درون کشورمان ادامه پیدا کند.