به گزارش پارس نیوز، 

دونالد ترامپ در ادامه این یادداشت توئیتری افزود: بیشتر آنچه گفته می شود من منفعتی در این باره دارم، اخبار جعلی است که موارد آن بسیار زیاد است.

**الیزابت وارن 

ترامپ ساعت 7.45 دقیقه صبح به وقت محلی در یادداشت توئیتری دیگری نسبت به نتیجه آزمایش دی ان ای الیزابت وارن سناتور ماساچوست واکنش نشان داد و بار دیگر او را دختر آمریکایی هندی و البته نسخه بد آن خطاب کرد.

وی یک ساعت بعد در چند پیامک پشت سر هم افزود: این شخص که گاهی اوقات الیزابت وارن نامیده می شود، در حال گرفتار شدن است. او آزمایش دروغین دی ان ای انجام داد و نشان داد که ممکن است یک در هزار و بیست و چهارم یا بسیار کمتر از آن، آمریکایی باشد.

رئیس جمهوری آمریکا که خود نژاد آلمانی دارد، ادامه داد: ملت هندی آمریکایی او را تکذیب می کنند؛ آزمایش دی ان ای بی فایده است. حتی آنها او را نمی خواهند. حقه باز!

ترامپ اضافه کرد: اکنون ادعاهای وارن در مورد اصالت هندی او یک کلاهبرداری و دروغ محض است و او باید درباره این تقلب در برابر عموم مردم آمریکا عذرخواهی کند. 

وی از هندی تبارهای آمریکا به خاطر افشای الیزابت وارن که گاهی اوقات دختر هندی آمریکایی نامیده می شد تشکر کرد و گفت: این یک کلاهبرداری کامل و تمام است!

**هشدار به هندوراس

رئیس جمهوری آمریکا در همین زمان به مساله دیوار مرزی که ظاهرا شبکه خبری فاکس نیوز و واشنگتن اگزماینر به آن پرداخته بودند، واکنش نشان داد و خطاب به رئیس جمهوری هندوراس نوشت: ما به رئیس جمهوری هندوراس اطلاع دادیم که اگر به سرعت کاروان هندوراسی هایی که به سوی آمریکا در حال حرکتند، متوقف نشوند از کمک های مالی خبری نیست.

**اشتغال زایی در آمریکا 

رئیس جمهوری آمریکا همراه با فاکس نیوز به مساله اشتغال در آمریکا هم پرداخت و نوشت: اشتغال جدید در کارخانه ها هشت برابر دوران اوباما شده است.

ترامپ در ساعت 9.45 دقیقه این گونه ادامه داد: ایجاد 7 میلیون و 36 هزار شغل جدید باور نکردنی است. شگفت آور است- این کار همه است. سیر صعودی عظیم بازار سهام و همچنین سود سرشار، به دلیل ظرفیت فوق العاده آمریکا است. ما تاکنون در جهان، رتبه یک هستیم.

**پرونده اتهام جنسی

وی در ساعت 11.05 دقیقه همچنان همپای فاکس نیوز پیش می رود که این بار درباره پرونده اتهام ارتباط جنسی وی با بازیگر هالیودی است و به نقل از این شبکه خبری می نویسد: قاضی دادگاه فدرال دادخواست استورمی دانیلز علیه ترامپ را رد کرد. حق ترامپ برای پیگیری حقوقی محفوظ است.

رئیس جمهوری ترامپ که از این خبر فاکس نیوز به وجد آمده است، همراه با توهین می افزاید: حالا می توانم به دنبال این چهره اسبی و سه نوبت دادگاهش در ایالت بزرگ تگزاس بروم. او به زودی تایید خواهد کرد که این نامه را امضا کرده است. او چیزی از من نمی داند. فریبکاری کامل!

البته دانیلز هم بلافاصله به این توئیت ترامپ واکنش نشان داده و آن را نشانه ای شرم آور از بی ادبی و تنفر رئیس جمهوری آمریکا نسبت به زنان دانست که کنترلی بر رفتار خود ندارد.

این بازیگر سینما در بخش پایانی توئیتر خود خطاب به ترامپ می نویسد بازی ادامه دارد کوچولو.