• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331502

  رهبر مقاومت اسلامی لبنان در بخشی از سخنان خود به مناسبت هفتمین روز شهادت سمیر قنطار سردار آزادگان مقاومت، تاکید کرد که حزب الله قطعا به ترور شهید قنطار پاسخ خواهد داد و صهیونیست ها باید نگران بمانند.

  به گزارش پارس به نقل از العالم، سید حسن نصرالله گفت: ما بی شک به ترور سمیر قنطار پاسخ خواهیم داد و هیچ تردیدی در این زمینه وجود ندارد‬‎ .

   

  نصرالله ادامه داد: به مرزها از الناقوره تا آخرین موضعی که اسرائیلی‌ها در نزدیک جولان اشغالی هستند بنگرید، نظامیان دشمن کجا هستند؟ آیا همچون موش‌هایی نیستند که در سوراخ‌ها مخفی شده‌اند؟ بر اسرائیلی‌ها لازم است همانگونه که امروز در نگرانی به سر می‌برند در داخل و خارج هم نگران باقی بمانند‬‎.

  ‫دبیر کل حزب الله تاکید کرد: تبعات و تهدیدهایی که با آن روبرو هستیم، هر چه می‌خواهد باشد، ما از چیزی نمی‌ترسیم، ما نمی‌توانیم و اجازه هم نداریم که در برابر ریخته شدن خون مجاهدان و برادرانمان در هر نقطه‌ای از جهان بی تفاوت باشیم، هم اکنون پاسخ به ترور القنطار در دستان کسانی است که خون بهای مجاهدان به دستشان سپرده شده است.

   

  به گفته نصرالله، مقاومت در لبنان و فلسطین با امکانات محدودی که داشت، توانست پیروزی‌ها و ایستادگی‌هایی را در برابر دشمن اسرائیلی محقق کند و همان گونه که گفتند این امکانات، محدود است. حال اگر بخواهیم از توانایی‌های امت استفاده کنیم، چه می‌‌کردیم؟ ما اموال و پول‌‌های اعراب و ارتش‌های عربی را هم نمی‌خواهیم، کسانی که در سوریه می‌جنگند برای زوال و نابودی اسرائیل کافی هستند‬‎. ما نیازمند تقویت امید هستیم‬‎.

   

  ‫وی افزود: به همین سبب امروز به مقاومت، ایستادگی و ثبات قدم دعوت می‌کنیم، یکی از نبردهای تمام عیار ما که اکنون در حال انجام هستیم، باقی ماندن در سرزمین است، یعنی باقی ماندن فلسطینی‌ها در سرزمینشان حتی اگر برای این باقی ماندن دست به اقدامی بزنند و همین کار را باید انجام دهند تا بتوانند مسئله فلسطین را باقی نگه دارند و حفظ کنند، مسئولیت امت اسلام این است که به فلسطینی‌ها کمک کند تا در سرزمین و منازل خود باقی بمانند و این یک مسئولیت بزرگ و جدی است.

  جهان حزب الله سوریه سید حسن نصرالله لبنان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها