• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69054

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه آزاد ارس و کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران در راستای آسان‌سازی تردد خودروهای با پلاک ارس بین مرزها و ارائه خدمات خودرویی در این منطقه خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، صادق نجفی اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه همکاری کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران مراحل صدور پلاک ترانزیت را برای خودروهای ارس انجام می دهد.

  نجفی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس علاوه بر جایگاه ویژه در بین مناطق اقتصاد محور در حوزه های تولید و صنعت در حوزه گردشگری نیز دارای ویژگی های منحصر بفرد است، افزود: یکی از مهمترین مباحث در حوزه گردشگری تامین امکانات رفاهی خودرویی برای تردد آسان در منطقه و بین الملل است و در این زمینه کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران از تجارب خوبی برخوردارست.

  وی گفت: خروج خودروهای پلاک ارس از ایران و تردد در خارج از کشور نقش مهمی در رضایتمندی گردشگران خواهد داشت و امیدواریم تفاهم همکاری ارائه خدمات پلاک ترانزیت این امر را تسهیل کند.

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تشریح کرد: سالانه میلیون ها نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های گردشگری ارس بازدید می کنند و فراهم آوری امکانات لازم برای رفاه حال گردشگران از مهمترین عوامل تقویت خدمات گردشگری است.

  اقتصاد ایران جاذبه های گردشگری جمهوری اسلامی ایران صنعت گردشگری منطقه پلاک خودروهای ارس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها