• لینک کوتاه
 • کد خبر: 68942

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تداوم پایش بازار کالاها به ویژه اقلام اساسی در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: گلوگاههای تامین و توزیع کالا تحت کنترل و نظارت بازرسان قرار دارند.

  به گزارش پارس ، جواد تقوی در گفتگو با مهر از تداوم نظارت و بازرسی بر بازار کالاهای اساسی و مایحتاج مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: بازرسان اجازه تخلف در بازار را نمی دهند و مردم نیز البته باید تخلفات را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند چراکه مردم بهترین بازرسان در بازار هستند.

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: تاکنون حدود ۳۰ هزار بازرسی از بازار صورت گرفته است که این تعداد بازرسی ها مربوط به بازار در ماه مبارک رمضان است. بر این اساس پرونده تخلفات به تعزیرات ارسال شده است.

  وی تصریح کرد: حتی در روزهای باقیمانده از دولت دهم نیز بازرسی ها به نحو کافی صورت خواهد گرفت و اجازه هیچگونه تخلف در بازار داده نمی شود. به گفته تقوی، قاضی کشیک نیز به همراه اکیپ های بازرسی در محل تخلفات حضور خواهد داشت و به تخلفات در کمترین زمان رسیدگی می شود.

  تعزیرات دولت دهم کالاهای اساسی کنترل و نظارت معاون وزیر صنعت معدن و تجارت وزیر صنعت معدن و تجارت بازار رمضان بازرسی تداوم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها