امروزه با قانونمند شدن نظام مالیاتی و تعدد بالای قوانین، بخشنامه‌ها، آیین‌نامه‌ها و همچنین وجود ابهام و تناقض در قوانین مالیاتی تبعاتی را برای افراد به وجود آورده است، تا جایی که در برخی از سازمان‌ها با هدر رفت منابع مالی و ایجاد خسارت مواجه هستیم.

تنها راه نجات، استفاده از مشاوره مالیاتی و یا وکیل مالیاتی است که با استفاده از مشاور مالیاتی شما دیگر استرس روبرویی با ممیزین مالیاتی و حضور در سازمان امور مالیاتی را نخواهید داشت.

۱۰

مشاور مالیاتی، اسناد و مدارک کسب‌وکار را در بهترین شکل ممکن جمع‌آوری کرده و اظهارنامه مالیاتی‌تان به‌گونه‌ای تنظیم می‌کند که حقی از شما ضایع نخواهد شد.

اگر به مشاوره مالیاتی احتیاج دارید ما در ادامه این مقاله در مورد آموزش مالیات و خدمات مشاوره مالیاتی تلفنی، آنلاین و حضوری صحبت می‌کنیم پس همراه ما باشید.

آموزش مالیات

مالیات نوعی هزینه مالی است که از طرف نهاد مربوط به اداره مالیات به‌منظور تأمین هزینه‌های عمومی کشور از اشخاص حقیقی یا حقوقی بر اساس میزان درآمد یا گردش مالی یا دارایی به‌اجبار اخذ می‌گردد و در صورت عدم پرداخت، طبق قانون شخص مالیات دهنده مشمول مجازات نیز خواهد شد؛ اما اشراف به قوانین مالیاتی برای هر شخص حقیقی یا حقوقی می‌تواند به وی کمک کند تا در پرداخت مالیات، با استفاده از امکان‌های قانونی، با پرداخت در موعد مشخص، کم‌ترین مالیات ممکن را پرداخت نماید.

ما در مؤسسه آقای مالیات به‌منظور ارتقای سواد مالیاتی جامعه، تمامی محتوای آموزش مالیات را به‌صورت پرسش‌ و پاسخ مالیاتی، آموزش قوانین مالیاتی، آموزش امور مالیاتی، ویدئو، پادکست مالیاتی و مقاله قرار داده‌ایم.

اگر می‌خواهید جزو دانشجویان ما باشید به صفحه آموزش مالیات مراجعه کرده تا در تخصصی‌ترین دوره‌های وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی شرکت کنید.

مشاور مالیاتی در تهران به چه صورت است؟

مؤدیان ساکن تهران، علاوه بر امکان استفاده از مشاوره تلفنی و آنلاین، از امکان مراجعه حضوری به دفتر مشاور مالیاتی برخوردارند و می‌توانند از مزایای مشاوره حضوری بهره‌مند شوند.

۱۱

مشاوره مالیاتی حضوری برای هر کسب‌وکاری بهترین راهکار مشاوره است که در ادامه به روش انجام کار و مزایای آن اشاره می‌کنیم. برای دریافت مشاوره حضوری، ابتدا با مؤسسه تماس گرفته و یا با تکمیل فرم، درخواست مشاوره داده و پس از دریافت وقت مشاوره به مؤسسه مشاوره مالیاتی مراجعه خواهید کرد.

در مشاوره حضوری، مشاور مالیاتی حضور دارد و پرونده مالیاتی‌تان را بررسی می‌کند و همچنین به سؤالات شما بهترین شکل ممکن پاسخ داده و راهکارهای مناسبی را نیز ارائه می‌نماید. اگر به مشاور مالیاتی نیاز دارید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://mrtax.ir/tax-advice

مزایای مشاوره امور مالیاتی حضوری چیست؟

 • مدت انتظار کم
 • بررسی اوراق و پروندهٔ مالیاتی توسط مشاور
 • امکان تحریر لایحه مالیاتی
 • وکالت در پرونده
 • دقت نظر بالا در مشاوره ارائه شده

معایب مشاوره حضوری به چه صورتی است؟

 • هزینهٔ بالاتر
 • الزام به حضور در دفتر مشاور مالیاتی

دریافت مشاوره امور مالیاتی به‌صورت آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین نیز یکی از روش‌های ارائه مشاوره است که شما برای دریافت این مشاوره می‌توانید از طریق پرکردن فرم درخواست مشاوره داخل خود سایت، چت آنلاین و یا ارسال سؤال در قسمت کامنت‌ها، سؤالات مالیاتی خود را مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت کنید.

مزیت مهم مشاوره مالیاتی آنلاین نیز عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفتر مشاوره است که با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا مزیت مهمی به‌حساب می‌آید.

شما برای پرونده‌های تخصصی مالیاتی به بررسی اوراق، پرونده مالیاتی و دریافت گزارش توسط مشاورین متخصص نیاز دارید و می‌توانید گزارشات پرونده مالیاتی خود را از طریق شماره واتساپ ارسال کنید و حسب مورد نسب به تحریر لایحه مالیاتی اقدام خواهد شد.

مزایای مشاوره امور مالیاتی به صورت آنلاین چگونه است؟

 • هزینهٔ پائین
 • عدم نیاز به مراجعهٔ حضوری به دفتر مشاور مالیاتی

معایب مشاوره آنلاین چیست؟

 • زمان انتظار برای دریافت پاسخ

چگونه مشاوره امور مالیاتی به صورت تلفنی دریافت کنیم؟

امروزه بسیاری از مؤدیان برای دریافت مشاوره مالیاتی ترجیح می‌دهند که از مشاوره به صورت تلفنی استفاده کنند؛ اگر با رفت‌وآمد در شهر شلوغ تهران مشکل دارید و یا ساکن شهرستان هستید؛ به‌راحتی از خدمات مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی ابتدا با مؤسسه تماس بگیرید و تایم موردنظر خود را با پشتیبان مجموعه هماهنگ کنید، سپس در زمان مورد نظر کارشناس ما با شما ارتباط برقرار کرده و به سؤالات تان پاسخ داده خواهد شد.

۱۲

مزایای مشاوره مالیاتی تلفنی چیست؟

 • هزینهٔ پائین‌تر
 • مدت انتظار کم برای دریافت پاسخ
 • نیازی به رفت‌وآمد و مراجعه حضوری نیست (مهم‌ترین مزیت در روزهای همه‌گیری کرونا).

معایب مشاوره تلفنی عدم امکان تحریر لایحهٔ مالیاتی

 • عدم امکان بررسی اوراق و پرونده مالیاتی توسط مشاور

مزایای منحصر به فرد مشاوره امور مالیاتی در مؤسسه آقای مالیات

 • ارائه مشاوره به روز و مطابق با نیازهای تخصصی هر پرونده
 • استفاده از مشاوران برجسته و متخصص
 • ارائه راهکارهای استفاده از معافیت‌ها، مشوق‌ها و تخفیفات مالیاتی
 • ارائه راهکارهای تخصصی در زمینه نگارش لوایح دفاعیه مالیاتی

سؤالات رایج مشاوره امور مالیاتی

ما در زیر به برخی از سؤالات متداول مؤدیان پاسخ می‌دهیم.

آیا مشاوره امور مالیاتی برای انواع مالیات اعم از مالیات بر ارزش افزوده، مالیات املاک و مستغلات و غیره انجام می‌دهید؟

بله، ما دارای مشاور مالیاتی متخصص هستیم که مشاوره مالیاتی برای مالیات بر املاک و مستغلات، مالیات سکه، مالیات بر دارایی و درآمد و غیره ارائه می‌دهد.

روش مشاور مالیاتی تهران چگونه است؟

برای مؤدیان محترم ساکن تهران، امکان مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین فراهم است.

ساعات کاری مجموعه آقای مالیات برای دریافت مشاوره مالیاتی چگونه است؟

ساعت کاری مجموعه ما جهت مشاوره مالیاتی حضوری، آنلاین و تلفنی از ساعت 9 صبح تا 18 عصر می‌باشد.

دریافت مشاوره امور مالیاتی از آقای مالیات

مؤسسه آقای مالیات (https://mrtax.ir)، افتخار دارد به عنوان تخصصی ترین مرجع آموزش مالیات و مشاوره مالیاتی، با سابقه کاری و تجربه درخشان چندین ساله، فعالیت‌های مستمر در شهر تهران و اقصی نقاط ایران، اطلاعات کامل و جامعی را در زمینه خدمات مالی، مالیاتی، آموزشی و مشاوره در اختیار شما قرار دهد.

مؤسسه ما دارای افتخارات کارگزار رسمی معاونت علمی ریاست جمهوری، کارگزار رسمی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دارنده گواهینامه ISO 27001 از موسسه معتبر QNB سوئد است و شما برای اطلاع از نرخ مشاوره امور مالیاتی و جدیدترین تخفیفات دوره‌های آموزش مالیات از طریق کانال‌های زیر با کارشناسان فروش در تماس باشید:

شماره‌تلفن جهت مشاوره: ۸۸۹۹۶۲۳۲۰۲۱

ایمیل جهت مشاوره: safireparsian@gmail.com

آدرس پستی: تهران، خیابان ولیعصر، ضلع شمال غربی تقاطع خیابان فاطمی، ساختمان شماره 1، طبقه ۳، واحد ۵۱