به گفته ی تامس ادیسن، مخترع و بنیانگذار جنرال الکتریک"ارزش واقعی یک ایده، در اجرای آن نهفته است." همان طور که مطلع هستید، استارت آپ ها نقش عمده ای را در زندگی مردم عصر حاضر ایفا می کنند. از سفارش غذا گرفته تا خرید ملزومات منزل یا درخواست تاکسی، همه را می توان به کمک استارت آپ ها با چند کلیک ساده حاضر کرد. در این میان، ایده های نو بسیاری ظهور می کنند که نیاز به حمایت و توجه بیشتری دارند تا به مرحله خدمات دهی گسترده برسند.

مهمانو یکی از ایده هایی بود که جدید، خلاقانه و نوآورانه در راستای اشتغال زایی برای نیروی جوان فعال، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کسب و کارخانگی و محیط زیست برنامه ریزی شد و اکنون یک سالی می شود که فعالیت خود را آغاز کرده است. این استارت آپ کار پذیرایی میان وعده رویدادهایی مثل همایش ها، جلسات دفاع پایان نامه، جشن ها، عروسی ها، دورهمی ها و... را انجام می دهد.

مدیریت این استارت آپ را آقای محمد واعظی نژاد برعهده دارد که از شهریورماه سال 96 آن را با اهداف بزرگی همچون اشتغال زایی در دوران رکود اقتصادی راه اندازی کرده است. در حال حاضر بیش از 50 نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم با مهمانو همکاری می کنند.

با مراجعه به سایت مهمانو و سایت های مشابه و مقایسه ی قیمت ها به راحتی متوجه تفاوت مهمانو با سایر شرکت های پذیرایی خواهید شد. این استارت آپ برای افراد طبقه ی متوسط جامعه طراحی شده و با توجه به نابسامانی های اقتصادی، سعی بر ارایه خدمات با قیمت مناسب دارد.

مهمانو در راستای حمایت از کسب و کار خانگی، برای تهیه اقلامی مثل کاپ کیک، شیرینی، کیک های مناسبتی، حلواهای تزیین شده و فینگرفودها از بانوان توانمند و با سلیقه در این زمینه کمک گرفته است. لذا این نوع محصولات مهمانو بدون هیچگونه مواد افزودنی مضر و چاشنی های بالابرنده ماندگاری تولید و تهیه می شوند. در واقع با حمایت از مهمانو، از سلامت خود و کسب و کار خانگی بانوان حمایت می کنید.

سفارش پذیرایی از مهمانو بسیار راحت و بدون دردسر انجام می شود. شما با مراجعه به سایت مهمانو به نشانی WWW.MEHMANO.COM اقلام و بسته ها را به تفکیک مناسبت مشاهده می کنید و با ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی، یا یک تماس تلفنی ساده و درخواست پذیرایی دلخواه، هرآنچه که نیاز دارید در محل خود تحویل می گیرید.

به گفته ی تیم مهمانو، در سال گذشته پذیرایی بیش از هزار رویداد با مهمانان 15تا 4000نفره به آن ها سپرده شده؛ و "مهمانو همیشه به اندازه ی یک کلیک با شما فاصله دارد"

1.پذیرایی غیرلوکس و تجملی حامیان طبیعت

2.کسب و کار وفادار به محیط زیست

3.پذیرایی استارت اپ نوپا از تمامی دانشگاه های تهران

 

مهمانو، پذیرای بیش از 1500رویداد در سال گذشته

شاید اخیرا نام شرکت های پذیرایی زیاد به گوشتان خورده باشد. شرکت هایی که کارشان تسهیل در امور مربوط به پذیرایی از مهمانان در رویدادها و جلسات مختلف است و بسته های مختلفی را مناسب موقعیت های گوناگون تهیه کرده و برای مشتریان در محل رویداد ارسال می کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی استارت آپی بپردازیم که کمی متفاوت از سایرین عمل می کند و در نوع خود، اولین است.

به گفته ی تیم مهمانو، قشر متوسط جامعه از مخاطبان آنها هستند و تنوع بسته ها در کنار قیمت های مناسب و راحتی سفارش، باعث توجه برگزارکنندگان رویدادها به این استارت آپ نوپا شده است. بسته بندی پک های پذیرایی مهمانو ساده، شیک و باکیفیت است و مقوای آن تولید داخلی از کارخانه باخترگستر ایلام می باشد. این بسته بندی ها کاملا با طبیعت سازگار هستند و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

آقای محمد واعظی نژاد که استارت آپ مهمانو را راه اندازی کرده، اشتغال زایی برای نیروی جوان و حمایت جدی از کسب و کار خانگی را از مهمترین اهداف خود می داند که تاحدودی در دست یابی به آنها موفق عمل کرده است. به گفته ی ایشان، تا کنون بیش از پنجاه نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در تهیه ی بسته های پذیرایی با مهمانو همکاری می کنند.

با وجود اینکه مهمانو یک استارت آپ نوپا به شمار می رود، عملکرد بسیار موفقی را در سال گذشته از خود نشان داده و تا کنون از تمامی دانشگاه های مطرح در تهران پذیرایی انجام داده است. پذیرایی در دانشگاه ها غالبا مربوط به جلسات دفاع پایان نامه بوده و دانشگاه تهران، دانشگاه الزهرا، دانشگاه شریف، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و... از مشتریان مهمانو بوده اند.

در میان مجموعه های استارت آپی، خانه نوآوری، باشگاه کارآفرینی تیوان، شتاب دهنده دیموند و پارک فناوری پردیس و بانک های ملت، سامان، آینده، رسالت و... از مشتریان مهمانو هستند.