به گزارش پارس نیوز، 
حجت الله صادقی عصر امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سلسله که به همت سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: بسیج مدرسه عشق و مکتب شهیدان و شاهدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن ندای شهادت و رشادت سر داده اند.

وی با بیان اینکه بسیجیان پاک‌ترین و فداکارترین افراد هستند، افزود: بسیج یعنی پاک ترین، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان این مملکت که آماده اند تا آن را به سرمنزل مقصود برسانند و در راه پیشرفت، عمران و آبادی آن همت کرده و در راه اهداف متعالی انقلاب حرکت نمایند.

معاون سیاسی سپاه حضرت ابوالفضل ( ع) استان لرستان بیان کرد: بسیجی خودباخته راه خدای متعال و دارای شجاعت است، بسیجیان ما سرافرازانه در 8 سال دفاع مقدس درخشیدند و شجاعت به خرج داده به طوری که بعد از جنگ تحمیلی یک وجب از خاک میهن عزیزمان در دست دشمن قرار نگرفت.

صادقی با تأکید بر شجاعت بسیجی، گفت: شجاعت بسیجی زمینه ساز این شد که فتنه های گوناگونی که توسط دشمنان انقلاب در داخل کشور ایجاد شدند همه آنها را خنثی کند، بنابراین بسیجی شجاعت و غیرت دارد و از ناموس کشور و ملتش در هر لحظه دفاع کرده و هیچ گاه از این امر مقدس کوتاه نمی آید.

وی با اشاره به بصیرت و ولایت مداری بسیجیان، تصریح کرد: بسیجی ولایت مدار است و در تمام اموراتش از جمله سیاسی، معنوی و اجتماعی به ولایت تأسی جسته و از آن تبعیت می جوید. بسیجی بصیرت دارد چرا که هرمشکلی که برای اسلام و احیانأ این کشور از ابتدا تا به حال پیش آمده از بی بصیرتی بوده بنابراین بسیجی با بصیرت میدان دار و با بصیرت پیش قراول است.

معاون سیاسی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان با تاکید بر اینکه آمریکا نمی تواند در جنگ اقتصادی علیه ایران پیروز شود، گفت: ترامپ نمی تواند اجماع جهانی برعلیه ایران ایجاد نماید و شکست می خورد.

انتهای پیام/