به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در دومین لیگ ستارگان بورس ، اظهار کرد:  بازار سرمایه زمانی می تواند حرکتی روبه جلو داشته باشد که بستر مناسب فناورانه و دانش بنیان داشته باشد.

دلیری با اشاره به اینکه این حوزه( پایه فناورانه) آماده همکاری با سازمان بورس را دارد تصربح کرد:به طور قطع با تحقق این همکاری اقتصاد کشور  پویا تر می شود .درچندسال گذشته فعالیت های خوبی در بورس صورت گرفته است

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور از راه اندازی ایده ای که نزدیک به 30 معامله در آن صورت گرفته است خبر داد و گفت: راه اندازی صندوق های جسورانه تابلوی دانش بنیان در فرابورس، از مهمترین برنامه هایی است که در بازار سرمایه صورت گرفته است.

دلیری  با تاکید بر اینکه پایه های اقتصاد دانش بنیان می تواند در بازار سرمایه شکل گیرد، گفت: امیدواریم بتوانیم فعالیت های فناورانه را شکل داده و درآمد را در این راستا بالا ببریم.

لیگ ستارگان بورس مانع از  دستکاری قیمت شده است

در ادامه شاپورمحمدی رئیس سازمان بورس اظهار کرد: فرهنگ سازی یکی از مقوله های مهم در لیگ ستارگان بورس به حساب می آید.لیگ ستارگان بورس موجب می شود که دستکاری قیمت در معاملات صورت نگیرد.

وی با اشاره به اینکه  لیگ ستارگان بورس می تواند برای بار مالی مفید باشد افزود: این لیگ می تواند به نخبگان و افرادی که به سرمایه انسانی نیازمندند کمک کند.

به گفته این مقام مسئول، امیدواریم در سال آینده این لیگ بتواند به شکل حاضر معامله کند.

انتهای پیام/