به گزارش پارس نیوز، 

بنابر اعلام بانک سامان ، این بانک با تبریک فرارسیدن ماه رمضان به هموطنان، ساعت کاری شعب و ادارات مرکزی خود را در این ماه اعلام کرد.

ساعت کاری شعب در استان‌های تهران و البرز ساعت ۷:۴۵ تا ۱۵:۱۵ است. این شعب در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲:۱۵ فعال هستند. شعبه هایپراستار تهران در این مدت از ساعت 8 تا ۱۷:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ ارایه خدمت می‌کند.

شعب بانک سامان در استان‌های فارس، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، خراسان‌رضوی، قم و البرز، اردبیل، آذربایجان‌غربی و شعبه اهواز در ماه مبارک رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا 15 و روزهای پنجشنبه ۷:۳۰ تا 12 به ارایه خدمات به مشتریان می‌پردازند. شعبه سیتی‌سنتر اصفهان هم از ساعت ۸:۳۰ تا 17 و روزهای پنجشنبه ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ آماده خدمت‌رسانی است.

شعبه‌های سایر شهرستان‌ها نیز در این ماه، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۴۵ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۴۵ ارایه خدمت می‌کنند.

ساعت کاری شعب بانک در مناطق آزاد قشم و کیش نیز بر اساس دستورالعمل سازمان مناطق آزاد مربوطه تعیین می‌شود.

همچنین شعبه فرودگاه امام خمینی (ره)، واحد CIP و باجه فروش ارز مسافرتی نقطه صفر مرزی فرودگاه امام خمینی (ره) نیز همانند دیگر ایام سال، به‌صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان است.

ادارات مرکزی بانک سامان نیز در ماه مبارک رمضان از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۴۵ آماده خدمت‌رسانی هستند.

مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.