به گزارش پارس نیوز، 

شرکت اچ پی دو لپ تاپ ۱۳.۳ و ۱۷.۳ اینچی عرضه کرده که دارای نمایشگرهای فوق دقیق هستند. اچ پی پورت یو اس بی را هم از مدل 13 اینچی حذف کرده تا این لپ تاپ باریک تر از همیشه باشد.

طراحی نمایشگرهای این لپ تاپ ها به گونه ای است که مشاهده محتوای آنها با کیفیت بالا حتی در صورتی که فرد دقیقا در برابر آنها ننشسته باشد، ممکن است.

قیمت پایه Envy 13 حدود هزار دلار است و در آن از پردازنده نسل هشتم Core i۷ استفاده شده است. حداقل قیمت لپ تاپ Envy 17 هم 1050 دلار بوده و در آن از کارت گرافیک GeForce MX۱۵۰ ان ویدیا نیز استفاده شده که مشاهده ویدئو با کیفیت بالا و ویرایش عکس با نرم افزارهای قدرتمند را تسهیل می کند.

یک لپ تاپ دیگر جدید و قدرتمند شرکت اچ پی، Envy x۳۶۰ 13 نام دارد که دارای پردازنده رایزن 5 یا 7 ای ام دی به انتخاب کاربر است. قیمت پایه این لپ تاپ هم 700 دلار است. مدل ۱۵.۶ اینچی لپ تاپ یادشده Envy x۳۶۰ 15 نام داشته و قیمت آن 750 دلار است و از نظر امکانات سخت افزاری تفاوت چندانی با Envy x۳۶۰ 13 ندارد.

شرکت اچ پی رایانه خمیده و رومیزی Envy Curved AiO را هم با نمایشگر 34 اینچی تولید و عرضه کرده و آن را عریض ترین رایانه شخصی دنیا که با دستیار صوتی هوشمند الکسا سازگاری دارد، توصیف کرده است. این رایانه برای فعالیت های گرافیکی بسیار مناسب است.

قیمت این محصول هنوز اعلام نشده، اما قیمت مدل خمیده 27 اینچی Curved AiO آن 1400 دلار بوده و در آن از پردازنده نسل هشتم Core i۷-۸۷۰۰T اینتل با 16 گیگابایت حافظه و پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1050 ان ویدیا استفاده شده است.