مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38245

  مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی، اظهارات سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ به نقل از وزیر اقتصاد مبنی بر منفی بودن رشد اقتصادی کشور را غیر واقعی خواند.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، قاسم محمدی اظهار کرد: طبق فایل صوتی موجود، سید شمس الدین حسینی طی مذاکره با نمایندگان عضو در کمیسیون مربوطه، تنها بر لزوم تلاش و همدلی بیشتر مسئولان به منظور افزایش نرخ رشد اقتصادی کشور تاکید کرده است.

  وی تصریح کرد: بر این اساس، وزیر اقتصاد هیچ سخنی در ارتباط با نرخ رشد اقتصادی کشور در سال جدید نگفته و هیچ برآورد یا پیش بینی نیز در این ارتباط نکرده است.

  او همچنین یادآور شد: وزیر اقتصاد طی سخنان خود در کمیسیون مربوطه، به صورت شفاف و جامع از لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ حمایت و پشتیبانی کرده است.

  گفتنی است، جعفر قادری نماینده مردم شیراز، روز گذشته در بخشی از سخنان خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و در انتقاد از لایحه بودجه سال ۱۳۹۲، اظهار اشت: ارزیابی ها از سوی مرکز پژوهش ها وجود دارد و خود آقای حسینی به ما گفتند که برآوردشان این است که نرخ رشد اقتصادی امسال زیر یک درصد یا منفی است.

  اقتصاد امور اقتصادی و دارایی ایران رشد اقتصادی سید شمس الدین حسینی صحن علنی لایحه بودجه مجلس شورای اسلامی نماینده مردم وزیر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها