• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37359

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پروژه مسکن مهر را از توفیقات دولت دهم دانست و گفت: اینکه از یک دولت انتظار داشته باشیم از موفقیت های اقتصادی خود به عنوان ابزار تبلیغاتی در جهت کسب آراء مردم استفاده نکند عملی نخواهد بود.

   

  به گزارش پارس محمد ابراهیم محبی در گفت وگو با  پانا، در پاسخ به اینکه آیا توفیقات پروژه مسکن مهر می تواند عاملی برای پیروزی کاندیدای دولت در برابر رقبای خود در انتخابات پیش رو باشد اظهار کرد: پروژه مسکن مهر برای دولت نهم و به ویژه دولت دهم موفقیت بزرگی است که نمی توان آن را نادیده گرفت اگر چه در جزئیات این طرح انتقاداتی را می توان وارد کرد اما در کل امتیاز مثبت این دولت محسوب می شود.

  دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: طرح مسکن مهر به خانه دار شدن بسیاری از اقشار کم درآمد جامعه منجر شد که همین موضوع موجبات کنترل قیمت مسکن را در شهرهای بزرگ فراهم کرد.

  محبی بیان کرد: به هر حال توفیق دولت دهم در ارایه مسکن ارزان قیمت می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی در جهت جلب نظر اقشار کم درآمد جامعه بدل شود چرا که تامین مسکن از جمله مهمترین دغدغه های هر دولت محسوب می شود.
  وی تصریح کرد: البته امیدوار هستیم که روند تامین مسکن پس از این دولت نیز ادامه پیدا کند.

  این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیکی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: البته بازار مسکن از جمله بازارهایی است که به شدت از فضای سیاسی و بازارهای موازی دیگر تاثیر می پذیرد همچنین قیمت مسکن با توجه به هیجانات سیاسی و جوی که واسطه ها بر آن القاء می کند رو به افزایش خواهد گذاشت.

  وی تصریح کرد: دولت و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولیان اصلی تامین مسکن باید از سرایت هیجانات انتخاباتی بر بازار مسکن پیشگیری کنند؛ البته به طور کلی اقتصاد کشور نباید متاثر از جریانات سیاسی و انتخابات دگرگون شود که این مستلزم به کارگیری سیاست اقتصادی صحیح است.

  نماینده سنقر در پایان یادآور شد: اینکه از یک دولت انتظار داشته باشیم از موفقیت های اقتصادی خود به عنوان ابزار تبلیغاتی در جهت کسب آراء مردم استفاده نکند عملی نخواهد بود.

  اقتصاد کشور انتخابات انتخابات یازدهمین دوره ریاست دولت دولت دهم قیمت مسکن مجلس شورای اسلامی مسکن مسکن مهر وزارت راه و شهرسازی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها