• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36784

  در هفته جاری، کمیسیون‌های تخصصی مجلس میزبان وزیر اقتصاد و صنعت هستند و نمایندگان در کنار بررسی تأمین کالای اساسی اقشار آسیب‌پذیر، تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شرکت ملی صنایع مس ایران را در دستور کار دارند.

   

   

  به گزارش پارس به نقل از فارس هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی  جلسات خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می کنند.

  بر اساس این گزارش، کمیسیون اقتصادی مجلس روز  سه شنبه بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر (اعاده شده از شورای نگهبان) را  ادامه می دهد و وزیر امور اقتصادی و دارایی  برای پاسخ به سوال ۵ نماینده در این کمیسیون حاضر خواهد شد.

  روز سه شنبه مدیر و مسئولان صندوق ضمانت صادرات  برای ارائه گزارش عملکرد از آن مجموعه  مهمان کمیسیون اقتصادی خواهد بود و اعضای کمیسیون در محل سازمان امور مالیاتی، عملکرد سازمان مذکور و بازدید از طرح جامع مالیاتی کشور را در دستور کار خود دارند.

  اعضای کمیسیون برنامه و بودجه هم  این هفته در تمامی جلسات رسیدگی به لایحه بودجه بر اساس برنامه ارائه شده ادامه می دهد.

  کمیسیون صنایع و معادن هم روز سه شنبه  ضمن بررسی  ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از سال ۱۳۸۴ تاکنون و شرکت ملی صنایع مس ایران، وزیر صنعت، معدن و تجارت را برای پاسخ به سوال ۱۰ نماینده مجلس به جلسه دعوت می کند.

  اقتصاد امور اقتصادی و دارایی ایران شورای نگهبان صنایع کوچک صنعت کمیسیون اقتصادی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی وزیر صنعت معدن و تجارت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها