وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36400

  وزیر صنعت، معدن و تجارت از ادامه رایزنی‏های دولت و این وزارتخانه برای معقول شدن قیمت خودرو خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، مهدی غضنفری ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان آرادان که در حاشیه چهارمین سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان سمنان در این شهرستان تشکیل شد، اظهار داشت: فعالیت‏ های بسیاری برای معقول شدن قیمت خودرو انجام شده است.

  وی تصریح کرد: تلاش وزارت‏ صنعت، معدن و تجارت در رایزنی با شورای رقابت ملی خرید در این زمینه همچنان ادامه داد.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: منتظر نظر شورای رقابت ملی خرید و سازمان حمایت از حقوق مصرف‏ کنندگان هستیم، امیدواریم هرچه زودتر آخرین قیمت خودروهای تولید داخل اعلام شود.

  غضنفری بیان کرد: مقوله قیمت‏ گذاری خودرو امری بسیار مهم است که باید به طور ویژه به آن پرداخته شود.

  وی با اعلام آماری از وضع خودروسازها و قطعه‏ سازان در ایران اسلامی اضافه کرد: در حال حاضر، کشور دارای ۳۹ بنگاه خودروسازی بزرگ و یک هزار و ۲۰۰ قطعه‏ ساز خرد و کلان است که در صنعت خودروسازی فعالیت می‏ کنند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بنگاه‏ های خودروسازی بزرگ و قطعه‏ سازان در برهه کنونی بیش از یک میلیون و ۱۰۰ تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر نیروی کار را به کارگیری کرده‏ اند.

  در سفر رئیس جمهوری به استان سمنان، وزرا و هیئت دولت نیز در استان سمنان حضور دارند و هرکدام در حوزه کاری خود، مشکلات را مطرح و درخواست‏ های مردمی را رسیدگی کردند.

  سخنرانی در جمع مردم سمنان و شاهرود، تشکیل کارگروه‏ های تخصصی، نشست پایانی هیئت دولت و تشریح مصوبات و دستاوردهای سفر از مهم‏ ترین برنامه‏ های کاری رئیس جمهوری در استان سمنان است.

  سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت پس از وقفه ای یک ساله، بار دیگر با سفر محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران به استان سمنان آغاز شده است.

  به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین سفر استانی رئیس جمهور در خردادماه سال گذشته و به استان خراسان رضوی انجام شد که طولانی ترین سفر استانی احمدی نژاد محسوب می‏ شود.

  رئیس جمهور در این سفر در بیش از ۴۵ شهر استان خراسان رضوی سخنرانی کرد.

  استان سمنان حقوق خودرو دولت صنعت صنعت معدن و تجارت قیمت خودرو وزارتخانه وزیر صنعت معدن و تجارت هیئت دولت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها