• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36215

  عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به اینکه از ۳۲ دلیل مخالفت بنده با کلیات لایحه بودجه تنها فرصت بیان هفت دلیل فراهم شد گفت: بی انضباطی در بودجه نویسی، سوری بودن درآمدها، قانون نویسی در بودجه توسط دولت و مغایرت های فراوان با قانون برنامه از جمله دلایل رد کلیات بودجه سال ۹۲ کل کشور است.

  پارس به نقل از دنیای اقتصاد، موسی الرضا ثروتی عضو کمیسیون تلفیق مجلس در گفتگو با مهر با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۲ کل کشور گفت: کلیات این لایحه پس از رای گیری با ۲۲ رای موافق و ۲۲ رای مخالف رد شد.

  نماینده مردم بجنورد با بیان اینکه در این جلسه نماینده دولت در نیم ساعت اول و آخر جلسه دفاعیات خود را مطرح کرد گفت: در این جلسه همچنین چهار نماینده به عنوان مخالف و چهار نفر نیز به عنوان موافق صحبت کردند.

  ثروتی اظهار داشت: بنده به اتفاق آقایان توکلی، کاتب و عثمانی به عنوان مخالفان کلیات لایحه بودجه و آقایان سید مهدی هاشمی، قوامی و دو نماینده دیگر نیز به عنوان موافقان کلیات لایحه بودجه صحبت کردند.

  وی با اشاره به اینکه از ۳۲ دلیل مخالفت بنده با کلیات لایحه بودجه تنها فرصت بیان هفت دلیل فراهم شد گفت: بی انضباطی در بودجه نویسی، سوری بودن درآمدها، قانون نویسی در بودجه توسط دولت و مغایرت های فراوان با قانون برنامه از جمله دلایل رد کلیات بودجه سال ۹۲ کل کشور است.

  وی همچنین با بیان اینکه موافقان دلایل محکمی برای دفاع نداشتند گفت: تنها دلیل آنها این بود که چون سال آخر دولت است کلیات را تصویب کنیم.

  اقتصاد بودجه دولت قانون لایحه لایحه بودجه مهدی هاشمی نماینده مردم جلسه کلیات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها