• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35850

  سخنگوی کمیسیون تلفیق با بیان اینکه نمایندگان در خصوص نرخ ارز در بودجه موافق نرخ مبادله‌ای هستند، گفت: در رابطه با اجرای فاز دوم و قیمت حامل‌های انرژی بحثی مطرح نشده و مستندات لایحه توسط وزیر اقتصاد در کمیسیون قرائت خواهد شد.

  به گزارش پارس ، جعفر قادری در گفت وگو با فارس با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه عصر سه شنبه کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: پس از گزارش وزیر نفت درباره عملکرد سال گذشته، وزیر صنعت نیز گزارش هایی را ارائه داد.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا نمایندگان دولت مستندات لایحه را تقدیم کمیسیون کردند یا خیر، پاسخ داد: وزیر اقتصاد با حضور در جلسه مستنداتی را ارائه کرده است.

  وی با بیان اینکه در رابطه با قیمت حامل های انرژی در جلسه این کمیسیون بحثی نشده است، گفت: پس از قرائت مستندات وزیر اقتصاد مسائل جزئی تر از جمله قیمت حامل های انرژی در سال ۹۲ خواهیم پرداخت.

  وی با اشاره به قیمت پیشنهادی ارز در لایحه بودجه تصریح کرد: قیمت پیشنهادی نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق با قیمت مرکز مبادلات ارزی نزدیک خواهد بود.

  قادری نرخ ارز در بودجه را حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: نرخ ارز در بودجه نزدیک به نرخ مبادله ای خواهد بود و به سوی تک نرخی شدن آن پیش خواهیم رفت.

  ارز اقتصاد بودجه دولت صنعت قیمت حامل های انرژی لایحه لایحه بودجه نرخ ارز نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها