• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34874

  رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قیمت خودرو حتما تعدیل می‌شود، اضافه کرد: ما از لحاظ تکنولوژیک و فنی این امکان را داریم که خودروی خوب تولید کنیم و مشکلات موجود ناشی از بی‌برنامگی است.

  به گزارش پارس رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در خصوص افزایش قیمت خودروها اظهار داشت: قیمت خودروها هنوز شفاف نشده که این موضوع محل ایراد است.

  وی افزود: تصمیم گیری اقتصادی باید خیلی شفاف باشد؛ اینکه هر روز یک چیزی در مورد قیمت خودرو گفته شود درست نیست و این سردرگمی به نفع صنعت کشور و به نفع مردم نیست.

  رحمانی ادامه داد: برای حل مشکل خودرو باید مشکل تولید را پیگیری کنیم تا حل شود و دولت باید پیگیر موضوع تولید خودرو باشد.

  رحمانی در پاسخ به این سؤال که کمیسیون صنایع مجلس در این رابطه چه اقدامی انجام داده، گفت: ما جلساتی را در این رابطه داشتیم؛ البته هر تصمیمی که در این زمینه بخواهد گرفته شود، نیازمند حل مشکل تولید است.

  وی با بیان اینکه خودروسازان در کمیسیون صنایع قول حل مشکل را داده اند، اظهار داشت: ما پیگیر موضوع هستیم تا هم تولید روان و هم قیمت ها متعادل شوند.

  رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: ما از لحاظ تکنولوژیکی و فنی این امکان را داریم که خودروی خوب تولید کنیم و مشکلات موجود ناشی از بی برنامگی است.

  رحمانی ادامه داد: قیمت خودروها حتما تعدیل می شود ولی میزان تعدیل بستگی به برخی شرایط دارد و ما هم پیگیر این موضوع هستیم تا در سال جدید موضوع تولید خودرو و همچنین اجرای قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان به صورت جدی حل شود.

  افزایش قیمت حقوق خودرو خودروسازان دولت شورای اسلامی صنایع و معادن مجلس صنعت قیمت خودرو مشکلات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها