• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34235

  رئیس اتحادیه میادین میوه و تره‌بار گفت: افزایش قیمت چند روز گذشته میوه به دلیل تعطیلی سردخانه ها بود و امروز قیمت میوه با کاهش روبرو شده است.

  به گزارش پارس مصطفی دارائی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، اظهار کرد: در حال حاضر هر کیلو پرتقال ۲۰۰۰تا ۲۸۰۰ تومان، سیب ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰تومان، کیوی درجه یک ۱۸۰۰تا ۲۳۰۰ تومان، موز درجه یک ۴۱۰۰ تا ۴۲۰۰ تومان، خیار ۱۲۰۰ تا ۲۳۰۰ تومان، هندوانه ۸۰۰تا ۱۲۰۰ تومان، پیاز ۱۰۰۰تا ۱۱۰۰ تومان، سیب زمینی نو ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و سیب زمینی کهنه ۴۰۰تا ۶۰۰تومان است.

  وی تصریح کرد: پرتقال فوق العاده واکس خورده ۲۸۰گرمی عالی والنسای جنوب که تازه به بازار آمده است کیلویی ۲۲۰۰تا ۲۶۰۰ تومان قیمت دارد.

  او در پاسخ به این سوال که پیش از ایام عید قیمت پرتقال از سیب ارزان تر بود حالا چگونه در اوایل سال این روند تغییر کرده است، بیان کرد: پرتقال موجود در فصل پاییز و زمستان تا پایان زمستان قابلیت نگهداری داشت و بعد از آن قابل استفاده نیست و این موضوع باعث افزایش قیمت آن شده است و حال که پرتقال درجه یک جنوب به بازار آمده به یک قیمت متعادلی دست یافته است.

  رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار افزود: بیش از گنجایش میدان ها میوه در میادین وجود دارد اما مشتری برای خرید وجود ندارد.

  افزایش قیمت ایام عید دانشجویان ایران زمستان سیب زمینی موز میادین میوه و تره تومان قیمت میوه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها