• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32585

  کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در عید به قم سفر می کند، گفت: عبرت سال ۹۱ این است که اگر انسان بی برنامه و بدون طرح و نقشه باشد، نتیجه نخواهد گرفت.

  به گزارش پارس به نقل از یحیی آل اسحاق در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در ایام نوروز به قم سفر می کند گفت: برای کار تبلیغاتی به قم نمی روم چرا که تبلیغات انتخاباتی باید در ایام قانونی خود باشد؛ اما در این سفر جلساتی خواهیم داشت.

  این کاندیدای ریاست جمهوری با اشاره به عبرتی که از سال ۹۱ گرفته، است گفت: عبرت سال ۹۱ این است که اگر انسان بی برنامه و بدون طرح و نقشه باشد نتیجه نمی گیرد و اگرانسان به خدا توکل نداشته باشند شیطان به آن نزدیک خواهد شد.

  رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه هشدار اقتصادی رهبر انقلاب در سال ۹۱ را محور برنامه و فعالیت های سیاسی و اقتصادی خود خواهد کرد؛ یادآور شد: رهبری فرمودند که در همه حوزه ها به ویژه در حوزه اقتصاد نیازمند یک سازماندهی مدبرانه متکی بر علم، فن، حرفه و تجربه هستیم؛ لذا باید در این خصوص برنامه ریزی کرد.

  اقتصاد انتخابات ریاست جمهوری ایام نوروز تبلیغات حزب موتلفه اسلامی رهبر انقلاب ریاست جمهوری سیاسی و اقتصادی قم یحیی آل اسحاق
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها