• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324586

  معاون سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران با بیان این که شرکت های شل، توتال و لوک اویل میادینی را که علاقمند به توسعه آنها در ایران هستند مشخص کرده اند گفت: احتمالا اولین قرارداد توسعه ای در چارچوب قراردادهای جدید در ماه مارس یا آوریل امضا می شود.

  به گزارش پارس،به نقل از تسنیمعلی کاردور افزود: ایران احتمالا اولین قرارداد توسعه ای خود را در چارچوب قراردادهای جدید در ماه مارس یا آوریل امضا خواهد کرد.

  وی گفت: چهارچوب قراردادهای جدید 20 ساله در کنفرانس تهران به سرمایه گذاران ارائه شده است. «گام بعدی این است که سرمایه گذاران خارجی ارزیابی های فنی خود را انجام دهند و یک شریک داخلی انتخاب کنند.»

  تالین منصوریان، یکی از مشاوران کمیته بازنگری در قراردادهای نفتی ایران نیز گفت، ایران از شرکت های خارجی خواهد خواست تا دستمزد پیشنهادی خود بابت تولید هر بشکه نفت را در پروژه های پیشنهادی ارائه کنند و به آنها تنها یک رقم ثابت پرداخت خواهد شد و آنها بابت تولید بیشتر از سطح تعیین شده، رقم بیشتری دریافت نخواهند کرد.

  وی افزود، شرکت ملی نفت ایران شرایط دیگر این مناقصه ها را در طی 4 یا 5 ماه آینده یعنی زمانی که مناقصه های انرژی برگزار می شود، اعلام خواهد نمود.

  بر اساس این گزارش ایران به عنوان دارنده چهارمین ذخایر بزرگ نفت خام جهان پروژه هایی به ارزش 30 میلیارد دلار به سرمایه گذاران پیشنهاد کرده است. توتال یکی از شرکت هایی است که در صف اول بحث ها قرار داشته و انی ایتالیا نیز به دنبال سرمایه گذاری است. 

  بر اساس آمارهای جمع آوری شده توسط بلومبرگ، ایران در ماه اکتبر روزانه 2.7 میلیون بشکه نفت تولید کرد

  ایران دستمزد سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران مناقصه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها