به گزارش پارس به نقل از مهر، گروه صنعتی ایران خودرو محصولات خانواده ۴۰۵، خانواده ۲۰۶، خانواده سمند، خانواده تندر، سه محصول رانا، دنا و پارس سال به همراه دو وانت آریسان و پیکاپ را در سبد عرضه طرح خرید خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی قرار داده است.

همچنین مدت زمان بازپرداخت اقساط خودروها به چهار شیوه یک، دو، سه و چهار ساله طراحی و تنظیم شده تا خریداران بتوانند میزان اقساط ماهانه خود را نیز انتخاب کنند.

این خودروساز اعلام کرده است: یکی از دغدغه های خریداران برای استفاده از تسهیلات ۲۵ میلیونی خرید خودرو تامین تعداد چک های مورد نیاز برای بازپرداخت اقساط بود که براساس اطلاعاتی که معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو  منتشر کرده است هموطنان می توانند به ازای هر سه، چهار و شش ماه اقساط، یک فقره چک ارائه کنند.

هموطنان برای خرید خودرو و استفاده از این تسهیلات می توانند از امروز - ۱۸ آبان ماه- به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند. همانگونه که در شرایط عمومی طرح آمده است، نیازی به مراجعه مشتریان به بانک وجود ندارد و این طرح تماما در نمایندگی های مجاز شرکت  انجام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی و برخی مدارک مشابه روش های جاری  نقد و اقساط شرکت است.

واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو نیز در نمایندگی و  فقط به حساب گروه صنعتی ایران خودرو انجام خواهد شد. ثبت نام برای استفاده از تسهیلات ۲۵میلیون تومانی خرید خودرو بنا بر کد ملی افراد صورت می گیرد و هر فرد تنها یکبار می تواند از مزایای این طرح استفاده کند.