• لینک کوتاه
 • کد خبر: 281537

  سخنگوی دولت گفت: تحریمهای ظالمانه با همت مردان دیپلماسی کشور و حمایت مردم، قطعا روزی لغو خواهد شد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری صبح امروز گفت: امروز برای ۷۶میلیون و ۵۷هزارو ۴۳۰نفر یارانه واریز شد. به گفته وی یارانه غیرنقدی بمناسبت ماه رمضان ازشنبه قابل دریافت است.

  سخنگوی دولت اظهار داشت: همه مجامع بین المللی معترفند که این دولت (دولت یازدهم) تورم را از ۴۰ به ۱۵ درصد رسانده که این نشان از تدبیر دولت است. وی ادامه داد: تحریمهای ظالمانه با همت مردان دیپلماسی کشور و حمایت مردم، قطعا روزی لغو خواهد شد.

  سخنگوی دولت اظهار داشت: امکان استخدام ۳۸هزار جوان در دستگاههای دولتی را فراهم کردیم. نوبخت همچنین در واکنش به خبر جاسوسی رژیم صهیونیستی از هتل محل مذاکرات هسته ای تصریح کرد: از این رژیم، جاسوسی بر می‌آید و آنها همواره از این دست رفتارهای مجرمانه دارند.

  سخنگوی دولت در پاسخ به سوال دیگری درباره فرصت ندادن به رسانه‌های منتقد در نشست خبری روحانی گفت: این صف‌بندی موافق، مخالف و منتقد را چه کسی تعیین می‌کند؟ وی با رد این موضوع اظهار داشت: اینطور نیست و در همین نشستهای سخنگو، همه رسانه‌ها حضور دارند.

  نوبخت درباره موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیز گفت: متاسفانه استیضاح فانی، تنها موضوع و طرحی نیست که در مجلس مطرح باشد. باخبر شدیم در روزهای پایانی کار نمایندگان، طرحهای استیضاح رو به افزایش است.

  استیضاح تورم جاسوسی دولت رژیم صهیونیستی ماه رمضان مذاکرات هسته ای مردان وزیر آموزش و پرورش یارانه
  • حسين
   پاسخ

   آگرتحريمها هم لغو شود انشااله فكرنمي كنيم كه چيزي عايد ملت شود

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها