• لینک کوتاه
 • کد خبر: 229223

  وزیر امور اقتصادی و دارایی سه‌‌شنبه هفته آینده به منظور پاسخگویی به سؤالات ۹ نفر از نمایندگان به کمیسیون اقتصادی مجلس خواهد آمد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه روز یکشنبه 26 مردادماه خود لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه‌های مرز زمینی «رازی» و «کاپی کوی» (اصلی- چاپ1121) را مورد بررسی قرار می‌دهد و در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون به بررسی مسائل و مشکلات برخی تولیدکنندگان و ... با بانک سامان می‌پردازند.

  همچنین در روز یکشنبه کارگروه‌های بورس و اوراق بهادار و مناطق آزاد تجاری و صنعتی جمهوری اسلامی ایران تشکیل برای بررسی موضوعات ارجاعی جلسه می‌دهند.

  کمیسیون اقتصادی در روز دوشنبه 27 مرداد از ساعت 9 و 30 دقیقه تشکیل جلسه داده و به بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان در ارتباط با وام‌های کشاورزی و تمدید آن و ... می‌پردازد.

  در روز سه‌شنبه 28 مرداد وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور پاسخگویی به سؤالات محمود نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار،غلامرضا اسدالهی نماینده تربت‌جام، محمود نگهبان سلامی و غلامرضا اسدالهی نمایندگان خواف و رشتخوار و تربت‌جام، حمید رسایی،مجتبی رحماندوست‌ ، مهرداد بذرپاش نمایندگان تهران، امیر خجسته نماینده همدان،محمدعلی مددی و سیدبهلول حسینی نمایندگان میانه و جعفر قادری نماینده شیراز به کمیسیون اقتصادی خواهد آمد.

  در روز چهارشنبه 29 مراد نیز هیأت رئیسه کمیسیون به منظور بررسی اخبار واصله اقتصادی و طرحها و لوایح موجود در کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهد.

   

  امور اقتصادی و دارایی ترکیه جمهوری اسلامی ایران دولت جمهوری اسلامی ایران کشاورزی کمیسیون اقتصادی لایحه مشکلات مناطق آزاد مهرداد بذرپاش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها