به گزارش پارس به نقل از فارس، کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه روز یکشنبه 26 مردادماه خود لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه‌های مرز زمینی «رازی» و «کاپی کوی» (اصلی- چاپ1121) را مورد بررسی قرار می‌دهد و در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون به بررسی مسائل و مشکلات برخی تولیدکنندگان و ... با بانک سامان می‌پردازند.

همچنین در روز یکشنبه کارگروه‌های بورس و اوراق بهادار و مناطق آزاد تجاری و صنعتی جمهوری اسلامی ایران تشکیل برای بررسی موضوعات ارجاعی جلسه می‌دهند.

کمیسیون اقتصادی در روز دوشنبه 27 مرداد از ساعت 9 و 30 دقیقه تشکیل جلسه داده و به بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان در ارتباط با وام‌های کشاورزی و تمدید آن و ... می‌پردازد.

در روز سه‌شنبه 28 مرداد وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور پاسخگویی به سؤالات محمود نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار،غلامرضا اسدالهی نماینده تربت‌جام، محمود نگهبان سلامی و غلامرضا اسدالهی نمایندگان خواف و رشتخوار و تربت‌جام، حمید رسایی،مجتبی رحماندوست‌ ، مهرداد بذرپاش نمایندگان تهران، امیر خجسته نماینده همدان،محمدعلی مددی و سیدبهلول حسینی نمایندگان میانه و جعفر قادری نماینده شیراز به کمیسیون اقتصادی خواهد آمد.

در روز چهارشنبه 29 مراد نیز هیأت رئیسه کمیسیون به منظور بررسی اخبار واصله اقتصادی و طرحها و لوایح موجود در کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهد.