پارتیشن اداری یکی از وسیله هایی است که برای بهره وری بیشتر در فضاهای اداری و سازمانی از آن استفاده می گردد. در این مطلب از ژاویز قصد داریم تا بیشتر در مورد پارتیشن اداری و کارآیی آن صحبت کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

10n

پارتیشن

هوشمندانه ترین راهکار برای استفاده از فضا، پارتیشن ها هستند که به صورت پارتیشن دوجداره و پارتیشن های تکجداره موجود هستند همچنین باید گفت از پارتیشن های اداری برای زیبایی فضا نیز استفاده می گردد. پارتیشن ها در انواع گوناگونی تولید و عرضه می گردد. پارتیشن ام دی اف، پارتیشن های آلومینیومی و پارتیشن های شیشه ای از انواع پارتیشن هاست که با توجه به فضای اداری خود و سلیقه شخصی و کارایی که انتظار دارید می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید.

پارتیشن اداری

چندی است به جای دیوارهای دائمی از پارتیشن ها استفاده می گردد که هم برای زیبایی استفاده می گردد و هم برای تقسیم بندی و بهره وری بهتر از فضا. یکی از بهترین و اصلی ترین مزایای پارتیشن های اداری که باعث روی آوردن کارفرمایان به این سازه می شود مقرون به صرفه بودن در عین کیفیت بالا نسبت به دیوارهای دائمی است.

مزایای پارتیشن ‌بندی اداری

افزایش تمرکز : پارتیشن بندی و ایجاد اتاق های مجزا در عین حفظ حریم خصوصی کارمندان باعث افزایش تمرکز و جلوگیری از حواس پرتی می گردد این در حالی است که افزایش تمرکز در طولانی مدت باعث افزایش راندمان کارمندان می گردد.

زیبایی‌شناسی: برای ایجاد یک چشم انداز عالی می توان از پارتیشن بندی اداری که طیف وسیعی از مواد از جمله چوب و آلومینیوم، کامپوزیت ( ام دی اف ملامینه و شیشه) در طرح ها و رنگ های مختلف بهره بگیرید. همچنین باید گفت پارتیشن های اداری به مدرنیته کردن فضا کمک بسیاری می کند.

مقرون به صرفه بودن: همانطور که در بالا هم اشاره شد پارتیشن های اداری نسبت به دیوار  های معمولی کم هزینه تر در عین حال دارای کیفیت بالایی هستند و مدت زمان نصب کوتاهی هم دارند.

11

به همین دلیل است که بیشتر، پارتیشن های اداری را برای کسب و کارهای نوپا پیشنهاد می دهیم.

عایق صدا: پارتیشن بندی فضاهای اداری تا حدودی می تواند از آلودگی های صوتی ناشی از کار جلوگیری نماید.

بهره مندی از نور طبیعی: علاوه بر اینکه پارتیشن های اداری، یک فضای زیبا و جادار برای محیط کاری فراهم می آورد باعث می شود از نور طبیعی نیز بهره مند شوید. نور طبیعی شادابی و زیبایی خاصی را به محیط کار می بخشد همچنین باعث نشاط در افراد می گردد.

شرایط نگهداری و نظافت آسان: دیوارهای معمولی با گذشت زمان نیاز به رنگ مجدد و ترمیم خواهند داشت اما پارتیشن ها در صورت نگهداری درست و اصولی نیاز به هیچگونه ترمیم و تعمیری ندارند. همچنین باید گفت روش نظافت و نگهداری پارتیشن های اداری به راحتی امکان پذیر است.

به طور کلی می توان گفت که:

پارتیشن های اداری بیشتر برای دکوراسیون هایی با پلان باز به منظور بهینه سازی فضا و افزایش راندمان کاری کارمندان مورد استفاده قرار می گیرند.

پارتیشن های اداری با این عملکرد که تقریبا از سر و صدا جلوگیری می کنند و کارایی کارکنان را افزایش می دهند، مورد استفاده قرار می گیرند.

پارتیشن های اداری حریم خصوصی کارکنان را حفظ می کنند تا بتوانند راحت تر در محیط های کاری فعالیت نمایند همچنین پارتیشن ها به مرتب سازی فضا کمک بسزایی می کنند.

نصب و اجرای پارتیشن اداری توسط مجموعه ژاویز

شرکت ژاویز توانسته با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید و نصب پارتیشن های شیشه ای، پارتیشن های آلومینیومی، پارتیشن های ام دی اف و یا تلفیقی، جایگاه ویژه ای را در بین شرکت های تولید کننده مبلمان اداری و پارتیشن های اداری به دست آورد. این شرکت با داشتن تیم حرفه ای و زبده در زمینه ی طراحی، اجرا و نصب همچنین دستگاه ها و تجهیزات بروز در این صنعت توانسته خواسته به حق شرکت ها و سازمان ها را که مبلمان و پارتیشن های اداری با کیفیت است پاسخگو باشد.

12

کلام پایانی

برای مشاوره رایگان در زمینه چیدمان و دکوراسیون اداری و یا تجهیز محیط های اداری خود می توانید با شماره گیری ۰۲۱۴۴۹۵۵۷۵۴ با بخش فروش مجموعه ژاویز ارتباط بگیرید تا یک محیط اداری در شان سازمان تان را برایتان گرد هم آوریم و زینت بخش محیط اداری شما باشیم.