شرکت ایران خودرو یکی از شرکت های خودروسازی ایرانی است. ایران خودرو به تازگی به تکنولوژی های جدیدی از خودرو سازی دست پیدا کرده است. ایران خودرو به تازگی خبر از تولید خودرو جدید برقی خودش داده است.

بورس کالای ایران

واکنش به حضور ایران خودرو در مزایده سرخابی‌ها

طبق این اطلاعیه، هر فرد با کد ملی تنها می تواند یک ثبت سفارش و در یک کد عرضه خودرو داشته باشد و همچنین شماره گذاری و صدور سند تنها به اسم شخص خریدار خودرو انجام می‌شود.

قیمت پایه هایما S7 در بورس کالای ایران ۷۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. خریداران برای تحویل خودرو خریداری شد باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس کالا در زمان مقرر و اطلاع با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران مراجعه کنند. زمان تحویل کالا توسط پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.متقاضی باید در بازه زمانی مشخص صفحه شخصی خود را در این وبسایت ایجاد و اطلاعات خود را تکمیل کند و در مراحل بعدی با انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز ایران خودرو، شرکت بیمه ، وجوه تکمیلی را واریز نمایند.

سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مسدود شد+ عکس

این هزینه ها و عوارض مجموعا ۱۳ درصد مبلغ کل معامله است که شامل ۶ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۳ درصد عوارض شهرداری، ۳ درصد مالیات وعوارض شماره گذاری و یک درصد مالیات نقل و انتقال ماده ۳۰ قانون دائمی مالیات برارزش افزوده بوده و براساس مبلغ معامله محاسبه واعلام می شود.

قسمت دوم هزینه ها به شرح ذیل است: مبلغ ۴۲ میلیون و ۳۴ هزار و ۵۰۰ ریال به منظور هزینه هوشمندسازی، صدور و ارسال کارت خودرو و کارت سوخت به مبلغ یک میلیون و ۹۸ هزار و ۵۰۰ ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ ۱۶۳ هزار و ۵۰۰ ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۸ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۵۰۰ ریال