باشگاه فوتبال استقلال که به‌طور خلاصه  استقلال ایران ،  استقلال تهران  و  استقلال  نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. باشگاه فوتبال استقلال تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ابتدا  دوچرخه‌سواران و سپس تاج  نام داشت. باشگاه فوتبال استقلال توانست در این فصل قهرمان لیگ برتر ایران شود.

استقلال

سورپرایز بزرگ استقلال برای همه!

بازیکنان قرضی استقلال با شروع تمرینات این تیم، در انتظار مشخص شدن وضعیت‌شان هستند و قرار است ریکاردو ساپینتو تکلیف آنها را روشن کند. یکی از بازیکنانی که خبرهای مختلفی در موردش منتشر شده، آرش رضاوند است و هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نیست.

استقلال به هم ریخت/عکس

آخرین اخبار حاکی از آن است که ساپینتو به مدیران باشگاه استقلال تأکید کرده آرش رضاوند را می‌خواهد، ولی باشگاه فولاد در تلاش است تا هر طور شده رضاوند را به‌صورت قطعی از استقلال بخرد. رضاوند هم با توجه به عملکرد خوبش در فولاد و پرقدرت شدن این تیم برای فصل بعد، تمایل به ماندن در این تیم دارد، ولی در این زمینه رضایت باشگاه استقلال هم مهم است.

بر اساس این گزارش، استقلال برای انتقال قطعی رضاوند به فولاد از این باشگاه درخواست جذب دو بازیکن را کرده که این موضوع با مخالفت باشگاه فولاد روبه‌رو شده است. با این حال مذاکرات هر دو باشگاه ادامه دارد و به‌زودی تکلیف این بازیکن مشخص خواهد شد.