باشگاه فوتبال پرسپولیس  یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران پایه‌گذاری شد. این باشگاه از باشگاه‌های زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است و مالکش وزارت ورزش و جوانان است. باشگاه فوتبال پرسپولیس  پس از سال ۱۳۴۷، در تمامی ادوار برگزارشده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته‌است و تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است.  باشگاه فوتبال پرسپولیس تغییراتی را در کادر فنی خود اعمال کرده است.

پرسپولیس

ضربه سنگین منصوریان به پرسپولیسی ها!

اسماعیل حیدرپور، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو درباره توافقی که بر سر مطالبات این باشگاه با باشگاه پرسپولیس داشت اظهار کرد: ما در ساختمان فدراسیون فوتبال برای ثبت‌نام خیلی معطل شدیم و ای کاش شرایطی به وجود بیاید که ثبت‌نام اینترنتی، وضعیت بهتری داشته باشد. اگر کسی که کرونا داشت و می‌خواست ثبت‌نام کند که شرایط متفاوت می‌شد. این یک مشکلی بود که یک سری از دوستان اذیت شدند. هم‌چنین باشگاه پرسپولیس به ما چک داده است و امیدوارم این چک‌ها برگشت نخورد. آقای درویش تضمین‌های لازم را داده‌اند. از باقی‌مانده مطالبات‌مان کم‌تر از ۳ میلیارد باقی‌مانده است و امیدوارم چک‌ها در ۳ قسطی که توافق شده است، پاس شود.

خبر خوش برای پرسپولیسی ها!/عکس

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در ادامه درباره شرایط تیمش گفت: ما الان دچار چالش شدیم و چالش ما این است که در مشهد از تیم ما حمایت می‌شود؟ آیا قرار است به ما زمین ندهند و به تیم‌ها دیگر بدهند؟ ما جلسه‌ای با مدیرکل ورزش و جوانان و هیات فوتبال مشهد داشتیم و آن‌ها قول همکاری به ما دادند. کسانی که خریدار واقعی هستند می‌توانند کار خود را پیش ببرند. یک خریدار تقلبی آمده بود یک خریداری در انگلیس حضور دارد و من نماینده‌اش هستم و این خریدار نمی‌خواهد نامش فاش شود. او به ما گفت چقدر بدهی و طلب دارید. ما هم گفتیم کسی که می‌خواهد امتیازی را خریداری کند، شرایط خاص خودش را دارد. ما می‌خواهیم به ما کمک شود و عزیزان و کارخانه‌ها و متمولان ورزش درخواست می‌کنم بیایند و اختیار تیم را در دست بگیرند تا این تیم دوباره به لیگ برتر برگردد. در غیر این‌صورت باشگاه با شرایطی که خواهد داشت، امور خود را پیش می‌برد.