شهرام قائدی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. شهرام قائدی هم اکنون متاهل است. شهرام قائدی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری از شهرام قائدی را ملاحظه می‌نمایید.

شهرام قائدی

سلفی شهرام قائدی به همراه همسر و دخترش + عکس

بیوگرافی شهرام قائدی

شهرام قائدی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۵۴) بازیگر سینما، تلویزیون است.

شهرام قائدی در شهرستان قیر و کارزین در استان فارس به دنیا آمده‌است، از سال ۱۳۷۰ به تهران آمد. اولین کار تلویزیونی او "خودروی پلاک ۱۱" بود و پس از آن در سریال "بازگشت پرستوهاً بازی کرد.

شهرام قائدی عکس اردوی دخترش را منتشر کرد

چگونگی بازیگر شدن شهرام قائدی 

وی سال 1370 از شهرستان به تهران مهاجرت کرد و در 19 سالگی، سال 1373 در کلاس های آموزش بازیگری امین تارخ شرکت کرد و بواسطه او در سال 74 به کارگردانای مشهوری چون گلاب آدین وثطب الدین صادقی معرفی شد، حضورش در سریال رمضانی پنجمین خورشید در سال 88 چهره او را محبوب کرد البته سریال قرارگاه مسکونی سال 85 نیز چهره او را به مردم شناساند.

ماشین شخصی شهرام قائدی چیست + عکس

پدر شهرام قائدی

ورودش به حرفه ای بازیگری با مخالفت پدرش شروع شدتا جایی که او حمایت های مالی خود را از وی برداشت، پدرش از ملاکان و زمین داران بنام شیراز بود، پدر خانومش که دایی وی میباشد هم از بازاری های مرفه آن زمان بود.

ویلای لاکچری شهرام قائدی + عکس

همسر وفرزند شهرام قائدی

شهرام قائدی ازدواج کرده است و همسرش دختر دایی او است که آنها یک دختر هم به نام سارینا دارد.

شهرام قائدی در مورد دخترش سارینا می گویند:دخترها بابایی هستند و مصداق این عبارت در مورد سارینا قائدی به شدت صدق می کند. این پدر و دختر نه تنها از نظر ظاهری شبیه هم هستند، بلکه وقتی پای صحبت های سارینا می نشینید، متوجه می شوید خون پدر با دوز بالای بداهه در شوخی و نگاه مشترک به برخی مسائل به شدت در رگ های این دختر هم جاری است.

سارینا به شدت منتقد خوبی است بهتر است بگویم که یک منتقد بی رحم زمانی که بحث نقد فیلم های من در میان باشد، اصلا تعارف نمی کند که من پدرش هستم و به راحتی نقد می کند.گاهی آنچنان بی رحمانه حضور من در یک فیلم را نقد می کند که من در جواب می گویم اگر این کار را بازی نمی کردم، پس چه کسی پول شهریه یا خورد و خوراک تو را می داد و البته سارینا هم در جواب می گوید بازی نمی کردی ما هم کمتر می خوردیم.