مژده لواسانی مجری نویسنده و شاعر است. مژده لواسانی مجموعه شعرها و نوشته های کوتاه خود را از نوجوانی تا کنون نوشته است. مژده لواسانی حالا بعنوان نویسنده کتاب هم می نویسد. عکسی از مژده لواسانی  که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است. 

مژده لواسانی

بیوگرافی مژده لواسانی

مژده لواسانی متولد 20 آبان 1368 در تهران مجری ، نویسنده و شاعر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد که اولین بار در 9 سالگی اجرا را تجربه کرد و حالا بعنوان نویسنده کتاب هم می نویسد.

مژده لواسانی سال 1396 مجموعه شعرها و نوشته های کوتاه خود را که از نوجوانی تا کنون نوشته است در کتابی با نام «خون انار گردن پاییز است» منتشر کرده است. ایشان در 1399 هم کتاب شعر دیگری بنام «به چهل سالگی ات رسیده ام» را به چاپ رساند.

عکسی در صفحه مژده لواسانی که دنیا را تکان داد

خانواده مژده لواسانی

مژده در محل شهرآرا تهران بدنیا آمد ، پدرش یک وکیل کاملا جدی است که به فضای رادیو و تلویزیون تعلق ندارد ، تک فرزند است و هیچ خواهر و برادری ندارد.

پوشش‌مژده لواسانی در خارج از کشور + عکس

مهمان رادیو که جا خوش کرد

در سال 1371 وقتی 3 ساله بود بعنوان مهمان برنامه کودک رادیویی بود که خوش زبانی اش باعث حیرت همگان شد. بعد از آن کم کم به رادیو رفت و آمد کرد تا اینکه در 9 سالگی در جشن عاطفه ها در کنار ژاله صادقیان و آقای جاویدنیا اولین اجرایش را تجربه کرد.

مژده لواسانی با حجابی کاملتر از همیشه + عکس