حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه)مجلس در تذکری شفاهی گفت: راه اندازی پروژه بن- بروجن تصمیمی غیرعقلانی، غیرشرعی و غیرقانونی است، براساس کدام عقلی آب را از حوزه فقیر زاینده رود به حوزه غنی کارون منتقل می کنید؟ این تصمیمات مدیران باید در گینس ثبت شود.

مجلس شورای اسلامی

نماینده مجلسی که کشف حجاب کرد

وی ادامه داد: پروژه بن- بروجن پروژه ای است به نام آب آشامیدنی مردم محروم چهارمحال و بختیاری ولی به کام فولاد چهارمحال، فولاد سفیددشت، سیمان شهرکرد و شهرک صنعتی؛ در مسیر خط لوله نیز خلاف مصوبه شورای عالی آب و با رانت و فشار عده ای معدود با جار و جنجال، ۵۰ میلیون مترمکعب از زاینده روند اصفهان قرار است به یغما برده شود. لازم است که هر چه سریعتر این پروژه فسخ شود تا اسیر خشم مردم اصفهان نشوید.

بررسی پرونده احسان علیخانی و مهران مدیری درصحن مجلس

این عضو کیمسیون اقتصادی مجلس در تذکر دیگری گفت: حدود ۸ ماه از رفتن حسن روحانی و دولتش می گذرد، اما درد گرانی هنوز درمان نشده است، مردم شب عید سختی را سپری کردند، اکنون نیز در ماه مبارک رمضان با گرانی غیرقابل تحمل مواد غذایی به شدت تحت فشار  هستند.

موسوی لارگانی در پایان گفت: وزیر جهاد کشاورزی به همراه سازمان حمایت وزارت صمت نیز نقش تماشاچی بازار را به خوبی ایفا می کنند، مقادیر تولید گوشت، تخم مرغ و شیر نسبت به سال گذشته رشد کرده و اتفاق جدیدی هم در رشد جمعیت صورت نگرفته است، همچنین مصرف نیز به دلیل گرانی ها کاهش یافته، اقتصاددانان دولت به این سوال پاسخ دهند که راز انفجار قیمت ها چیست؟

وقتی رییس مجلس برادرش را به مجلس راه نداد