سامسونگ یکی از شرکت های پرطرفدار و محوب جهانی است. اصالت شرکت سامسونگ کره ای می باشد. و امسال سامسونگ خبر از رونمایی سری گلکسی S22 داد.

S22

رونمایی سامسونگ از گوشی جدید و ارزان قیمت خود در هند

زمان رونمایی گلکسی S22

سامسونگ به‌زودی از سری گلکسی S22 رونمایی می‌کند و اکثر شایعات زمان معرفی آن‌ها را اوایل ماه آینده میلادی اعلام کرده‌اند. حالا یک رسانه کره‌ای مدعی شده که رویداد گلکسی آنپکد 2022 برای معرفی این پرچمدارها در تاریخ 19 بهمن (8 فوریه) برگزار می‌شود. این رسانه همچنین جزئیاتی درباره تاریخ پیش فروش و عرضه سری گلکسی S22 ارائه کرده است.

واکنش سامسونگ به ماجرای محرومیت ایران از دریافت گوشی تلفن همراه

گلکسی S22 چه زمانی وارد بازار خواهد شد؟

نشریه کره‌ای Digital Daily گزارش می‌دهد که سامسونگ با برگزاری یک رویداد آنپکد در تاریخ 19 بهمن از گوشی‌های سری گلکسی S22 رونمایی خواهد کرد. در گزارش این وب‌سایت همچنین توضیح داده شده که پیش فروش این دستگاه‌ها از 20 بهمن ماه آغاز خواهد شد و از تاریخ 5 اسفند به طور رسمی وارد بازار خواهند شد.

خبرگزاری کره‌ای به نقل از یک مقام ناشناس سامسونگ نوشته است:

با این وجود، می‌توان نتیجه گرفت که سامسونگ گوشی‌های جدید خود را در کنگره جهانی موبایل (MWC 2022) معرفی نخواهد کرد. البته این وب‌سایت ادعا می‌کند که سامسونگ همچنان از این نمایشگاه برای اکوسیستم گلکسی خود استفاده خواهد کرد.

اولین بار «جان پراسر»، یکی از منابع آگاه بازار در سال گذشته به تاریخ 8 فوریه برای معرفی پرچمداران جدید سامسونگ اشاره کرده بود. البته او در گزارش خود توضیح داد که فروش آن‌ها از 29 بهمن ماه آغاز می‌شود. با این وجود، معرفی رسمی این دستگاه‌ها در تاریخ 19 بهمن محتمل‌ترین گزینه به نظر می‌رسد.

سوون سامسونگ 3 _ 3 کاشیما + فیلم

مشخصات سامسونگ گلکسی S22

تاکنون گزارش‌های زیادی درباره سری گلکسی S22 منتشر شده که ویژگی‌های آن را برجسته می‌کنند. به عنوان مثال از نمایشگر S22 پلاس و اولترا به عنوان روشن‌ترین نمونه در بازار یاد شده که ظاهرا حداکثر روشنایی 1750 نیت را ارائه می‌کنند. علاوه بر این، درباره قلم S Pen گلکسی S22 اولترا نیز گفته شده بود که میزان تاخیر آن احتمالا سه برابر کمتر از گلکسی نوت 20 خواهد بود.