سیم و کابل ها دارای برند های مختلف ایرانی و خارجی هستند. تولیدات سیم و کابل در کارخانه های ایرانی طبق استاندارد های ملی و بین المللی انجام می شود. لذا توانسته اند محبوبیت بالایی کسب کنند. از برخی بهترین نمونه های برند ایرانی سیم و کابل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خراسان افشار نژاد

پرتو

کسری

البرز الکتریک نور

تولید انواع سیم و کابل با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات استاندارد انجام می شود. با توجه به تنوع بالای سیم و کابل انتخاب بهترین و مناسب ترین برند کمی دشوار خواهد بود. برند های مختلفی در بازار وجود دارند که علاوه بر تولید سیم و کابل طبق استاندارد های تعریف شده انواع سیم و کابل را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

در ایران برند های بسیاری انواع سیم و کابل با کیفیت را تولید می کنند که نمایندگی آن ها در لاله زار تهران قرار دارد. معرفی برند های ایرانی سیم و کابل لاله زار به شما کمک می کند هنگام خرید و انتخاب بدون دشواری و به سرعت به انتخاب مطمئن دست یابید. شناسایی این برند ها راهنمای خوبی برای افزایش کیفیت و انتخاب مطمئن خواهد بود.

از نظر کیفیت، محصولات ایرانی با سایر برند ها برابری می کنند. لذا با توجه به نیاز می توانید بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب نمایید. به صورت کلی برند های ایرانی تمام محصولات سیم و کابل را ارائه می دهند و با توجه به گستردگی و تنوع بالای سیم و کابل محدودیتی به لحاظ مدل ها وجود نخواهد داشت. لذا هر محصولی که نیاز باشد می توانید از میان برند های ایرانی با کیفیت و شناخته شده انتخاب نمایید.

2

 

معرفی برند خراسان افشار نژاد لاله زار

یکی از برند های ایرانی سیم و کابل که در لاله زار نمایندگی دارد خراسان افشار نژاد است. این برند انواع سیم و کابل با کیفیت مناسب را ارائه می دهد. برند خراسان افشار نژاد لاله زار فعالیت خود را از سال 1345 آغاز نموده است. از مهم ترین ویژگی های این برند موارد‌ی چون:

 • کیفیت بالا
 • ابعاد و اندازه های استاندارد ایران ISIRI
 • قیمت مناسب
 • تنوع و رنگ بندی بالا

برند سیم و کابل خراسان افشار نژاد در لاله زار انواع محصولات سیم و کابل فشار قوی، فشار ضعیف، کابل ارتینگ، ولتاژ متوسط و سیم و کابل قدرت و انواع سیم و کابل افشان را ارائه می دهد. لذا از پر فروش ترین محصولات این برند می توان به سیم و کابل افشان اشاره نمود. این سیم و کابل دارای نمره های مختلف است و در رنگ های قرمز و آبی و زرد و سبز ارائه شده است. رنگ سبز اغلب به معنای کابل ارت و رنگ قرمز به معنای سیم و کابل فاز است. سیم و کابل افشان دارای اندازه ها و سطح مقطع متنوع هستند. یکی از نشانه های سیم و کابل مرغوب شفاف بودن هادی است. زمانی که کابل را از سطح مقطع برش می زنید هادی دارای شفافیت قابل قبولی است که نشان دهنده کیفیت و استفاده از مواد خالص در تولید است. قیمت مناسبی که برند خراسان افشار نژاد دارد نشان از مرغوبیت کالا است.

معرفی برند سیم و کابل پرتو

پرتو یکی از برند های سیم و کابل ایرانی محبوب است. این برند در لاله زار نمایندگی دارد. پرتو با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه تولید انواع سیم و کابل همواره پیشرو در این حوزه است. از جمله محصولات این برند می توان به انواع سیم و کابل افشان ، فشار قوی و فشار متوسط و کابل ارتینگ و کابل ابزار دقیق و کابل فرمان اشاره نمود. از پر فروش ترین محصولات این برند می توان به سیم و کابل فشار قوی اشاره نمود. پرتو محصولات با کیفیت ارائه می دهد. از ویژگی های محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالا
 • تولید شده از مواد اولیه مرغوب
 • تنوع و رنگ بندی

برند پرتو از جمله برند های ایرانی محسوب می شود. این برند تنوع محصولات بالایی دارد. بنابراین در صورت نیاز برای هر پروژه با توجه به شرایط خاص می توانید محصولاتی با این برند انتخاب نمایید. تمامی سیم و کابل مورد نیاز پروژه را می توانید با این برند تکمیل نمایید. سیم و کابل فشار قوی از جمله محصولاتی هستند که قادر به عبور جریان فشار قوی هستند. این محصولات در صنایع مختلف مانند صنعت توزیع برق، کارخانه ها و انواع تجهیزات الکترونیکی کاربرد دارند. پرتو همواره پیشگام در عرضه تولید این سیم و کابل است. برخی کابل ها با داشتن ویژگی های خوب در حین پروژه گس از مدت کوتاهی دچار خطا و نقص می شوند که محصولات پرتو شامل این نقص ها نیستند. لذا با داشتن عمر طولانی می توانند کیفیت پروژه را تضمین کنند.

 

3

 

معرفی برند کسری

کسری از جمله بهترین برند های سیم و کابل ایرانی است. این برند همواره محصولات با کیفیتی در زمنیه سیم و کابل ارائه می دهد. برند کسری در لاله زار نمایندگی دارد و محصولاتی چون سیم و کابل افشان، سیم مفتولی، کابل خشک، کابل فرمان، کابل ابزار دقیق و سیم و کابل ارتینگ را عرضه می کند. از ویژگی محصولات این برند می توان به مواردی چون:

 • کیفیت بالا
 • قیمت مناسب
 • ابعاد و اندازه های استاندارد
 • دسترسی سریع و تنوع بسیار زیاد

اشاره نمود. این محصولات از طریق نمایندگی ها قابل تهیه و خرید هستند. برند کسری فعالیت خود را در سال 1389 آغاز نموده است و توانسته در بازه زمانی کوتاه محبوبیت بالایی بدست آورد.  از پرفروش ترین محصولات برند کسری می توان به انواع کابل خشک اشاره نمود. کابل خشک کابل‌هایی هستند که دارای سطح مقطع متفاوت بوده و از چندین رشته کابل مفتولی تهیه می شوند. وزن های مختلفی دارند و به صورت حلقه ای و شاخه ای به فروش می رسند. این کابل ها در انواع تابلو برق و سیم کشی ساختمان و صنعت برق کاربرد دارند. برند کسری در صنعت تولید سیم و کابل پیشرو بوده و محصولاتی ارائه می دهد که از مقاومت و طول عمر بالایی برخوردار خواهد بود.

معرفی برند البرز الکتریک نور

برند البرز الکتریک نور از جمله برند‌هایی است که دارای کیفیت و قیمت مناسب است. البرز الکتریک نور فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده است. محصولات مختلفی مانند انواع سیم و کابل افشان، انواع سیم و کابل فشار قوی، کابل های ارتینگ و سیم و کابل ولتاژ متوسط و سیم و کابل تخت ارائه می دهد. از پر فروش ترین محصولات این برند می توان به کابل افشان و کابل های ابزار دقیق اشاره نمود. کابل افشان کابلی می باشد که در سایز های مختلف وجود دارد و از چندین رشته سیم مسی تهیه شده است. برند البرز الکتریک نور با نام لینکو هم شناخته می شود. ویژگی محصولات این برند شامل موارد زیر است:

 • تهیه شده از مواد اولیه خالص
 • داشتن سطحی کاملا شفاف
 • انعطاف پذیری مناسب
 • عایق سیم های با کیفیت
 • داشتن استاندارد ملی و بین المللی
 • کیفیت و مقاومت بالا

این ویژگی ها سبب شده است برند البرز الکتریک نور در زمره برند های محبوب ایرانی باشد. دسترسی سریع و داشتن نمایندگی در لاله زار نیز موجب افزایش اطمینان خاطر و خرید مطمئن گشته است. برند لینکو همواره در بازه کوتاهی محبوبیت بالایی بدست آورده است.