چگونه از ردیاب های خودرو جی پی اس استفاده می کنید؟

استفاده از یک ردیاب های خودرو جی پی اس در ماشین شما معمولا بسیار آسان است، اما این فرایند کمی متفاوت از یک دستگاه ساده است. تفاوت اصلی منبع قدرت است، اما تنوع کافی وجود دارد که هنوز هم یک راهنمای خوب بررسی کتابچه راهنمای کاربر است.

برخی از ترایزرهای جی پی اس طراحی شده اند تا به اتصال تشخیصی متصل شوند که معمولا در زیر تارهای نزدیک پاهایتان قرار دارد. مزیت اینجا این است که این ردیابها قدرت را به طور مستقیم از اتصال تشخیصی دریافت می کنند، بنابراین آنها بسیار آسان برای استفاده هستند.

سایر ردیاب های خودرو طراحی شده اند تا به یک کابل متصل شوند فندک سیگار یا سوکت جانبی که همچنین محدودیتی را برای شما فراهم می کند. این ردیاب های خودرو برای نصب بسیار آسان هستند و استفاده از آنها نیز همینطور، اما برخی از آنها همچنان از باتری به عنوان منبع قدرت تکیه می کنند. هنگامی که رانندگی نمی کنید باید آن را به باتری وصل نمائید.

ردیاب های خودرو که از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند به دلیل این که هیچ منبع قدرت خارجی وجود ندارد باید به صورت دوره ای برداشته شوند و یا کار متوقف شود.

هنگامی که یک ردیاب های خودرو جی پی اس در وسیله نقلیه خود نصب کرده اید، می توانید از نرم افزار بر روی رایانه، تلفن همراه یا تبلت خود برای مشاهده مکان آن در زمان واقعی استفاده کنید.

۵

آیا ردیاب های خودرو جی پی اس از نظر قانونی مجاز می باشند؟

در حالی که تمام موارد استفاده شده در بالا در بسیاری از حوزه های قضایی قانونی هستند، مهم است بدانید که شرایطی وجود دارد که با استفاده از دستگاه ردیابی خودرو می تواند شما را در دردسر قرار دهد. در صورت عدم اطمینان از قوانین محلی خود، با مشاور حقوقی در مورد این موضوع تماس بگیرید.

قاعده کلی این است که اگر ماشین شما باشد، می توانید آن را پیگیری کنید. این موضوع در مورد وسایل نقلیه خصوصی و وسایل نقلیه که متعلق به یک شرکت است صدق میکند. بنابراین اگر میخواهید فرزند کوچک خود را پیگیری کنید یا در طول ساعات کاری از زوجین خود مراقبت کنید، به طور کلی از نظر قانون مانعی وجود ندارد.

اگر شما صاحب ماشین نباشید، معمولا نصب ردیاب های خودرو غیرقانونی است. استثنائات برای پلیس وجود دارد، به شرطی که برای اولین بار یک حکم به دست آورند و محققان خصوصی تحت دستورالعمل مالک یک وسیله نقلیه کار کنند. در اکثر شرایط دیگر غیر قانونی است و حتی برخی از حوزه های قضایی قوانینی که به طور خاص به ردیاب های خودرو جی پی اس اشاره دارد را وضع کرده اند به نام سایبر استاکینگ.

در حالی که تریدرهای جی پی اس برای اتومبیل ها می توانند برای جاسوسی بر روی افراد استفاده شوند، اما استفاده های قانونی خیلی بیشتر از این هاست. البته اگر نگرانی دارید، باید به دنبال مشاوره حقوقی حرفه ای باشید. حتی در مورد ردیابی یک راننده نوجوان یا یک کارمند، اهداف اصلی ایمنی، پاسخگویی و کارایی، به جای جاسوسی است. همچنین یکی از کاربرد های ردیاب خودرو چل.گیری از سرقت لب تاپ و وسایل ارزشمند هست.

بررسی انواع جی پی اس شخصی و نحوه  عملکرد آن ها

ردیاب شخصی جی پی اس با استفاده از یک شبکه ماهواره ای برای تعیین مکان یک دستگاه که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است کار می کند. 

تفاوت بین یک ردیاب شخصی جی پی اس و سیستم ناوبری ماشین این است که سیستم ناوبری موقعیت مکانی و مسیرهای رانندگی را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که ردیاب های شخصی یا رکورد عادت های ترددی خود را نگه می دارد یا مکان خود را در زمان واقعی پخش می کند.

هنگامی که یک ردیاب شخصی جی پی اس برای یک کاربر قادر به پخش موقعیت مکانی آن است، معمولا از همان تکنولوژی دقیقی استفاده می کند که تلفن همراه شما برای برقراری تماس یا اتصال به اینترنت استفاده می کند. به همین دلیل است که معمولا ردیاب شخصی جی پی اس  نیاز به هزینه اشتراک ماهانه دارند.

آیا ردیاب شخصی کاربردی می باشد؟

به فرض مثال شما پول و رویاهای خود را در خرید یک شخصی سرمایه گذاری کرده اید. شاید این اولین وسیله نقلیه باشد که شما، به عنوان یک دانش آموز کالج، تا به حال متعلق به آن هستید. یا شاید یک هدیه تولد بوده که برای فرزندتان خریداری کردید. نیازی به گفتن نیست، اگر چنین وسیله نقلیه به سرقت رفته باشد، فاجعه آمیز خواهد بود. اگر چه انواع پیشرفته شخصی ممکن است دارای آلارم و ایموبیلایزر باشد، بیشتر دزدان باتجربه می دانند که چگونه این دستگاه ها را غیرفعال کنند. در خیابان های متوسط ​​شهر های هندی، یک تجربه معمول برای موتور سواران به سرقت رفتن شخصی آنان است. بنابراین، شما باید در یک جی پی اس ردیاب شخصی سرمایه گذاری کنید.

۶

مزایای ردیاب شخصی چیست؟

برخی از مزایای استفاده از یک ردیاب جی پی اس شخصی به شرح زیر است:

دستگاه ردیابی بسیار کوچک است. این کار برای نصب چنین دستگاهی بسیار سخت نیست.

این سیستم در مورد کسب و کار مربوط به تحویل و فروش بسیار کارآمد است. محل تحویل به کاربر به راحتی می تواند تعیین شود.

ردیاب شخصی همچنین می تواند در خیلی سناریو های ممکن تمام مشکلات یک خانواده را برطرف کنند. ردیاب ها می توانند جزئیات کامل کل رفت و آمد را ارائه دهند که در این صورت ادامه پرونده برای قانون گذاران بسیار آسان تر خواهد شد.

ویژگی ضد آب این تراشه ها این امکان را برای اشخاصی که به مناطق بد آب و هوایی سفر می کنند فراهم می کند که نگرانی برای سوختن و آب زدگی قطعات را کنار بگذارند.

پیگیری های جی پی اس می تواند در مسدود کردن شخصی در حال حرکت کمک کند. یک تبهکار در تلاش برای ربودن یک شخص به زودی متوجه می شود که این کار خیلی آسان نیست. یک متن بر روی گوشی ظاهر می شود و یک زنگ هشدار نصب شده به صدا در می آید و به لیست کمک شما پیام می فرستد.

در یک دستگاه تلفن همراه، یک ردیاب خانواده شخصی را می توان با ارسال یک اس ام اس ردیابی کرد. سیستم ردیابی جی پی اس با طول و عرض جغرافیایی و سرعت شخصی در زمان واقعی پاسخ می دهد.

برای بهترین ردیابی وسایل نقلیه جی پی اس زمان واقعی، توصیه می کنیم نام تجاری مشهور و معتبر را انتخاب کنید. سری ردیاب خودرو را می توان برای ردیاب شخصی و همچنین برای کودکان و حیوانات خانگی استفاده کرد. برنامه ردیابی جی پی اس برای ردیاب شخصی باید توسط فردی که بخواهد مکان یکی از اعضای خانواده را نظارت کند، نصب شود؛ به عنوان مثال، شاید می خواهید روی پسر خود که ردیاب شخصی جدید خود را استفاده می کند نظارت کنید. این دستگاه به باتری شخصی نصب شده است. ویژگی های آن عبارتند از اتصال بزرگ، اطلاع رسانی پارکینگ، هشدار سرعت و بسیاری مزایای مفید دیگر.

ردیاب موتور سیکلت جی پی اس چگونه کار می کنند؟

ردیاب موتور سیکلت جی پی اس با استفاده از یک شبکه ماهواره ای برای تعیین مکان یک دستگاه که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است کار می کند. 

تفاوت بین یک ردیاب موتور سیکلت جی پی اس و سیستم ناوبری ماشین این است که سیستم ناوبری موقعیت مکانی و مسیرهای رانندگی را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که ردیاب های موتورسیکلت یا رکورد عادت های رانندگی خود را نگه می دارد یا مکان خود را در زمان واقعی پخش می کند.

هنگامی که یک ردیاب موتور سیکلت جی پی اس برای یک وسیله نقلیه قادر به پخش موقعیت مکانی آن است، معمولا از همان تکنولوژی دقیقی استفاده می کند که تلفن همراه شما برای برقراری تماس یا اتصال به اینترنت استفاده می کند. به همین دلیل است که معمولا ردیاب موتور سیکلت جی پی اس  نیاز به هزینه اشتراک ماهانه دارند.

۷

آیا ردیاب موتور سیکلت کاربردی می باشد؟

به فرض مثال شما پول و رویاهای خود را در خرید یک موتور سیکلت سرمایه گذاری کرده اید. اگر این موتور سیکلت اولین وسیله نقلیه شما باشد یا یک هدیه تولد از طرف پدر و مادرتان باشد، بدون شک از دست دادن آن یک فاجعه خواهد بود. اگر چه انواع پیشرفته موتور سیکلت ممکن است دارای آلارم و ایموبیلایزر باشد، بیشتر دزدان باتجربه می دانند که چگونه این دستگاه ها را غیرفعال کنند. به عنوان مثال در خیابان های متوسط ​​شهر های هندی، یک تجربه معمول برای موتور سواران به سرقت رفتن موتور سیکلت آنان است. بنابراین یک ایده بسیار مناسب برای جلوگیری از ضرر های احتمالی، سرمایه گذاری در یک ردیاب موتور سیکلت است.

 

مزایای ردیاب موتور سیکلت چیست؟

آیا می خواهید مزایای استفاده از یک ردیاب جی پی اس برای موتور سیکلت را بدانید؟ پس به خواندن ادامه دهید.

دستگاه ردیابی جی پی اس از نظر ابعاد بسیار کوچک است. از این رو نصب این دستگاه بسیار آسان می باشد.

این سیستم در کسب و کار های مربوط به تحویل و فروش بسیار کارآمد است. محل تحویل به راحتی می تواند تعیین شود.

ردیاب موتور سیکلت همچنین می تواند در خیلی سناریو های ممکن، تمام مشکلات یک تصادف را برطرف کنند. این ردیاب ها با تکنولوژی ای جی پی اس می توانند جزئیات کامل کل حادثه را ارائه دهند که در این صورت ادامه پرونده برای قانون گذاران بسیار آسان تر خواهد شد.

ویژگی ضد آب این تراشه ها این امکان را برای اشخاصی که به مناطق بد آب و هوایی سفر می کنند فراهم می کند که نگرانی برای سوختن و آب زدگی قطعات را کنار بگذارند.

پیگیری های جی پی اس می تواند در مسدود کردن موتور سیکلت در حال حرکت کمک کند. یک شخص غیر مجاز در تلاش برای روشن کردن یک موتورسیکلت به زودی متوجه مشقت و سختی این کار می شود. جالب است بدانید که یک متن بر روی گوشی ظاهر می شود و یک زنگ هشدار نصب شده در موتور سیکلت دستور قطع منبع تغذیه را به موتور می دهد و در نتیجه باعث ایستادن موتور سیکلت می شود.

۸

در دستگاه تلفن همراهتان، ردیاب موتور سیکلت را می توان با ارسال یک اس ام اس ردیابی کرد. سیستم ردیابی جی پی اس با طول و عرض جغرافیایی و سرعت موتور سیکلت در زمان واقعی پاسخ می دهد.

برای بهترین ردیابی وسایل نقلیه جی پی اس زمان واقعی، توصیه می کنیم نام تجاری مشهور و معتبر را انتخاب کنید. سری ردیاب خودرو را می توان برای ردیاب موتور سیکلت و همچنین برای یک دوچرخه نیز استفاده کرد. برنامه ردیابی جی پی اس برای ردیاب موتور سیکلت باید توسط فردی که بخواهد مکان محل خودرو را نظارت کند، نصب شود؛ به عنوان مثال، شاید می خواهید روی پسر خود که ردیاب موتور سیکلت جدید خود را استفاده می کند نظارت کنید. این دستگاه به باتری موتور سیکلت نصب شده است. ویژگی های آن عبارتند از اتصال بزرگ، اطلاع رسانی پارکینگ، هشدار سرعت و بسیاری مزایای مفید دیگر.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله  راهنمای خرید دزدگیر و جی پی اس را مطالعه کنید.