به گزارش بخش خبر ورزشی شهر خبر، فیروز کریمی، سرمربی تراکتور، قبل از دیدار تیمش با پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار کرد: امیدوار بودیم مصدومان ما به تیم ملحق شوند که این‌طور نشد. در این راه برخلاف تصور که فکر می‌کردیم مصدومان را داریم، میلاد فخرالدینی را هم به علت چهار اخطاره بودن از دست دادیم. در دو جلسه تمرین دیروز و امروز به دنبال جانشینی برای فخرالدینی هستیم. مجبوریم برای این دیدار تغییر شکل بدهیم که بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

دومین خبر پربازدید با عنوان تکرار قهرمانی پرسپولیس با یحیی و یک عدد ویژه، منتشر شده است. تیم فوتبال پرسپولیس در صورت کسب دو پیرزوی دیگر علاوه بر کسب قهرمانی، امتیازات خود را تکرار می کند. این تیم برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر با خیال راحت تنها دو پیروزی دیگر فاصله دارد تا با ۶۷ امتیاز رکورد ویژه دیگری را به اسم خود در تاریخ فوتبال باشگاهی کشور ثبت کند.

فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال قصد دارد در دیدار روز یکشنبه شب مقابل نساجی مازندران در لیگ برتر به ستاره‌های تیمش همچون مهدی قایدی، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند استراحت دهد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

دیگر خبر پربازدید در خصوص مهدی قایدی بود. به نظر می‌رسد مهدی قایدی، ستاره جوان تیم استقلال، آخرین روز‌های خود را با پیراهن این تیم تجربه می‌کند و به زودی لژیونر جدید آبی پوشان خواهد شد. در روز‌هایی که بین استقلالی‌ها اختلافات فراوانی وجود دارد و کادر فنی به همراه بازیکنان یک طرف و مدیریت یک طرف دیگر قرار دارند، به نظر می‌رسد تنها نقطه اشتراک همه ارکان تیم، ترانسفر مهدی قایدی پس از پایان فصل باشد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.