به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، دربی نود و ششم پایتخت در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود تا دو تیم برای چهارمین دیدار سرخابی‌ها در سکوت ورزشگاه آزادی انجام شود. پرسپولیس در حالی برای این دیدار آماده می‌شود که برای گرفتن انتقام از فرهاد مجیدی در نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته و شکست در ضربات پنالتی مقابل آبی‌پوشان برنامه دارد. یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچون هفته‌های گذشته کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

دومین خبر پربازدید به یکی از ستاره‌های پرسپولیسی اختصاص داشت. اگر چه امیر عابدزاده از ماریتیمو جدا شده است اما علی علیپور دیگر بازیکن ایرانی این تیم به حضور خود در جمع بازیکنان ماریتیمو ادامه خواهد داد. البته ادامه حضور علی علیپور در تیم ماریتیمو قابل پیش بینی بود به این خاطر که مهاجم سابق تیم پرسپولیس بعد از راهیابی به ترکیب ثابت این تیم در هفته های پایانی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و در سه بازی با خلق یک موقعیت گل و به ثمر رساندن دو گل ۹ امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد و یکی از بازیکنان اثر گذاری در بقای تیم ماریتیمو بود.

طبق شنیده‌ها،یک پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر برای ارسلان مطهری مهاجم گلزن تیم استقلال رسیده و درصورتی که باشگاه استقلال دست روی دست گذاشته و در این خصوص عجله نکند مسیر علی کریمی در فصل گذشته پیش‌روی مطهری قرار گرفته و این بازیکن برای فصل آینده راهی کشور حاشیه خلیج‌فارس خواهد شد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

دیگر خبر پربازدید به صحبت‌های مجیدی اختصاص داشت. سرمربی استقلال از بازیکنانش خواسته است که حتی درباره داوری نیز صحبت نکنند و اگر کسی مصاحبه‌ای انجام دهد با جریمه روبه‌رو خواهد شد. گفته می‌شود پس از بازی استقلال با سایپا، بازیکنانی که مصاحبه کرده بودند، جریمه خواهند شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به خبر ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.