اگر شما برای کسب و کار خود یک وبسایت طراحی کرده اید، یک قدم از رقبایتان که وبسایت ندارند جلوتر هستید. اما باید بدانید که طراحی سایت به تنهایی منجر به جذب مشتری و فروش بیش تر نخواهد شد. به این منظور یعنی جذب مشتری در فضای آنلاین و افزایش فروش از طریق سایت باید سایتتان را سئو کنید.

اگر وبسایت دارید حتما عبارت "سئو" به گوش یا چشمتان خورده است. سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به خصوص گوگل است. یعنی سایت شما در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرد. شاید بگویید این که دست من نیست، اما اشتباه نکنید! کاملا دست شما و متخصص سئو سایتتان است.

اما اگر وبسایت ندارید، بسیاری از مشتریان خود را از دست داده اید. طراحی وبسایت خود را به گروه فنی مهندسی ساین با بهترین کیفیت و قیمت بسپارید. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت شیراز از وبسایت ما به آدرس www.signcompany.ir بازدید نمایید. از طریق شماره تماس 09190238500 نیز می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت در شیراز

در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که اصلا چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟

در صفحه ی اول گوگل باشید

همانطور که اشاره کردیم داشتن وبسایت به تنهایی منجر به دیده شدن در اینترنت و فضای مجازی و جذب کاربران ندارد. برای این که بتوانید مخاطبان خود در اینترنت را نیز بیابید و آن ها را تبدیل به مشتری کنید، باید سایتتان را سئو کنید. مگر اینکه هدف شما فقط داشتن سایت باشد نه جذب مخاطب. اما اگر می خواهید مخاطبان خود را جذب کنید باید سایت را سئو کنید تا به صفحه ی اول گوگل بیاید. در این صورت هنگامی که کاربران خدمات و محصولات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل جستجو می کنند، سایت شما در صفحه ی اول گوگل ظاهر شده و روی سایت شما کلیک می کنند. بنابراین بسیاری از آن ها تبدیل به مشتریان بالقوه ی شما خواهند شد.

رقبای شما سایتشان را سئو کرده اند

وجود رقبا در هر کسب و کاری و هر فضایی انکار ناپذیر است. در اینترنت و فضای مجازی نیز این امر به خوبی مشهود بوده و رقبای شما در حال تلاش برای کسب جایگاه و رتبه ی بالا در گوگل هستند. می گویید نه؟ کافی ست عنوان کسب و کار خود را در گوگل جستجو کنید تا ببینید چقدر رقیب در اینترنت دارید، مخصوصا آن هایی که صفحه ی اول گوگل را تصاحب کرده اند. پس شما هم باید سایت خود را سئو کنید تا از رقبای آنلاین خود عقب نمانید.

فروش خود را چندین برابر کنید

این روز ها خرید یا درخواست خدمات به صورت آنلاین بسیار طرفدار پیدا کرده است و بیش تر مردم کالاها و خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو کرده و به انجام می رسانند. بنابراین شک نکنید که اگر سایتتان را سئو کنید و در صفحه ی اول گوگل باشید، مشتریان شما چندین برابر خواهند شد. و در نتیجه ی آن نیز فروش شما افزایش چشمگیری خواهد کرد.

اما بر عکس آن یعنی عدم حضور در اینترنت، فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و گوگل می تواند شکست بزرگی برای شما باشد. چرا که امروزه دنیای دیجیتال بسیار پیشرفت کرده و شما هم برای پیشرفت خود باید در آن حضور داشته و با پیشرفت آن، پیشرفت کنید.

هزینه ی کمتر و درآمد بیشتر

تبلیغات یکی از مسائل مهم در هر کسب و کاری است که بسیار پر هزینه است. سپردن سئو سایت به متخصص آن نیز هزینه ی مخصوص به خود را دارد که البته نمی توان گفت هزینه، در واقع سئو نوعی سرمایه گذاری است. اگر سئو سایت خود را به یک متخصص سئو حرفه ای بسپارید، شک نکنید که چندیدن برابر هزینه ای که کرده اید به شما بر می گردد.

گروه فنی مهندسی ساین با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای سئو، به شما کمک می کند تا در گوگل دیده شوید و فروش خود را افزایش دهید. اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو شیراز را در سایت ما به آدرس www.signcompany.ir مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره 09190239500 تماس بگیرید.

 

سئو شیراز

برند سازی کنید

اگر تصمیم دارید برند سازی کنید و با اسم برند خود سر زبان ها بیفتید، بهترین روش سئو است. تصور کنید افراد هر کدام از خدمات یا محصولات شما را در گوگل جستجو کنند سایت شما را ببینند و با خرید از شما و رضایت، برند و سایتتان را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. در این صورت شما موفق به برند سازی شده اید و همه ی مردم شما را می شناسند و برای خرید خدمات و محصولات مورد نیاز خود همیشه و حتی فقط به وبسایت شما سر می زنند.

اعتماد کاربران را افزایش دهید

وقتی مشتریان شما در گوگل نیز شما را بیابند بیشتر به شما اعتماد کرده و خریدهای بیشتری از شما خواهند کرد. شما می توانید با انجام تبلیغات دیگر نیز مشتریان را به سمت سایت خود هدایت کنید، اما در این روش اعتماد زیادی از آن ها کسب نمی کنید در مقایسه با وقتی که آن ها خودشان سایت شما را در گوگل می یابند. در این صورت لبخند رضایت از اینکه شما یک برند معتبر و قابل اطمینان هستید بر صورت مخاطبانتان نقش خواهد بست.

حالا که متوجه شدید سئو چقدر برای سایت شما مهم است، ممکن است بگویید با خواندن چند مقاله ی آموزشی در اینترنت خودم می توانم سایت را سئو کنم. اما سخت در اشتباهید! چون اگر کارتان را درست انجام ندهید، ضربه ی بدی خواهید خورد. سئو مبحثی فراتر از چند مقاله ی آموزشی در اینترنت است. آنالیز سئوی رقبا، یافتن بهترین کلمات کلیدی مناسب با کسب و کار شما، موارد فنی سایت و ... ریزه کاری های بسیار زیادی دارد که باید به درستی انجام شود تا بهترین نتیجه را بگیرید. پس حتما سئو سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید.

مدیریت اینستاگرام

از دیگر فعالیت های گروه فنی مهندسی ساین مدیریت شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام طبق آخرین الگوریتم ها می باشد. جهت اطلاع از نحوه مدیریت اینستاگرام از وبسایت ما به آدرس www.signcompany.ir دیدن کنید.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید:

09190238500 - 09190239500

09170050501-2-3