به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، پیش‌بینی‌ها حاکی بر این است که رییسی در هفته‌های آینده از سمت خود کناره گیری کند. با این وجود محتمل‌ترین گزینه‌ای که ممکن است به عنوان جانشین رییسی شود، محسنی اژه‌ای معاون اول این قوه است.

دومین خبر پربازدید به مذاکرات وین و احیای برجام اختصاص داشت. میخائیل اولیانوف نماینده ارشد روسیه در مذاکرات احیای برجام که در وین در حال برگزاری است گفت: مذاکرات پیشرفت عمده‌ای داشته و احتمالا تا فردا خبر مهمی منتشر خواهد شد. میخائیل اولیانوف نماینده ارشد روسیه در مذاکرات احیای برجام که در وین در حال برگزاری است به خبرنگار یکی از رسانه‌های خارجی گفت: مذاکرات پیشرفت عمده‌ای داشته و احتمالا تا فردا خبر مهمی منتشر خواهد شد.

فرمانده کل سپاه گفت: بعد از خرابکاری در نطنز کارخانه موشک سازی آنها منهدم شد و پالایشگاه حیفا منفجر شد و بزرگترین مجموعه دفاعی به نام رافائل دچار آتش سوزی شد و امنیت رژیم صهیونیستی با شکستی بی پایان مواجه شده است. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. وی افزود: ۲ سالی بود که در کشورها دخالت کرده و برای صنعت هسته‌ای ما مشکل ایجاد می کردند و تصور می‌کردند سیستم امنیت ملی رژیم صهیونیستی آسیب نمی‌بیند اما ناگهان صحنه عوض شد؛ کشتی‌های آنها مورد حمله قرار گرفت که این ماجرا مربوط به ۳ ماه گذشته است.

دیگر خبر پربازدید در مورد خشم کشورهای حوزه خلیج فارس از سخنان وزیر لبنان بود. وزارت امور خارجه عربستان سفیر لبنان در ریاض را در اعتراض به سخنان وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان احضار کرد. شایان ذکر است، که اظهارات شربل وهبه وزیر خارجه لبنان، در گفتگو با شبکه الحره درباره برخی کشورها که گروه تروریستی داعش را ایجاد و از آن حمایت مالی کردند، علی‌رغم اینکه وی از کشوری نام نبرد، موجب انتقادات شدید از وی و تهدید به قطع روابط میان آن کشورها و لبنان شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی، به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.