حفظ نظافت و تمیزی محیط های صنعتی و کارگاه های تولیدی از جمله فرایند هایی است که نه تنها از لحاظ بهداشت و سلامت محیط حائز اهمیت است، بلکه از نظر ارتقا سطح ایمنی مجموعه نیز مهم و حیاتی به حساب می آید. از این رو به کار گیری شیوه ها و تجهیزات مناسب و کارآمد در انجام این فرایند از اهمیت به سزایی برخوردار است. خرید و استفاده از انواع دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی می تواند راهکار و سرمایه گذاری مطلوبی در حفظ و نگهداری سطوح و تجهیزات صنایع و کارگاه های تولیدی باشد. دستگاه ها و تجهیزات نظافت مکانیزه متنوعی برای انجام فرایند نظافت در محیط کارگاه های تولیدی طراحی شده اند تا کاربر بتواند به طور کارآمد به نظافت محیط بپردازد. از این رو خرید و استفاده از آنها می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری نظافتی باشد.

شرکت ابراهیم با تکیه بر سه دهه تجربه فعالیت در زمینه تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی موفق به بومی سازی این محصولات صنعتی شده و یکی از پیشتازان در تولید انواع دستگاه های مکانیزه شستشو و نظافت است. شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم، تمامی دستگاه های حوزه نظافت صنعتی، اعم از اسکرابر، واترجت صنعتی، جاروبرقی صنعتی، سوییپر صنعتی و ... را ارائه می نماید. این شرکت با ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند و تامین قطعات و تجهیزات لازم برای دستگاه ها همواره در کنار مشتریان خود باقی می ماند.

بازدید از محصولات: ebrahimco.com
تماس با کارشناسان فروش: 02187184

انواع دستگاه های نظافت مکانیزه

همانطور که گفته شد دستگاه های مختلفی برای نظافت با کیفیت و تخصصی سطوح و ماشین آلات در صنایع وجود دارند. اسکرابر ها یکی از این تجهیزات نظافتی در محیط های صنعتی هستند. این دستگاه با داشتن قابلیت ها و ویژگی های نظافتی امکان رسیدن به کیفیت مطلوب در فرایند نظافت را برای محیط فراهم خواهد آورد. همچنین شستشوی ماشین آلات صنعتی با استفاده از دستگاه کارواش می تواند کیفیت بالایی از نظافت این تجهیزات را ارائه دهد.

x1

دستگاه اسکرابر صنعتی

زمین شوی صنعتی با داشتن توانایی شستشوی کامل و با کیفیت انواع پوشش کف، می تواند خرید به صرفه ای برای تمامی مجموعه های تجاری، اداری و یا صنعتی باشد. قیمت اسکرابر با توجه به تنوع طراحی و ویژگی های آن متنوع است. این تنوع در طراحی اسکرابر صنعتی می تواند باعث سردرگمی کاربران در خصوص انتخاب این تجهیزات نظافتی شود. با کسب راهنمایی، مشاوره و همچنین آشنایی با انواع مختلف اسکرابر های صنعتی می توان خرید به صرفه و مناسبی برای مجموعه داشت.

از جمله عواملی که در قیمت اسکرابر ها تاثیر گذارند می توان به ویژگی های ابعادی و توانایی های نظافتی این دستگاه ها اشاره داشت. انواع اسکرابر دستی و سرنشین دار با فراهم آوردن کیفیت و سهولت در انجام فرایند نظافت، تاکیدی بر سرمایه گذاری نظافتی مناسب این تجهیزات برای مجموعه هستند.

تامین انرژی این دستگاه از طریق موتور الکتریکی صورت می گیرد. از این رو به کار گیری آن در محیط های تجاری اداری و صنعتی مطلوب و بدون آلودگی های محیطی خواهد بود. در هنگام خرید انواع اسکرابر ها، توجه به ابعاد محیط، نوع آلودگی ها و شرایط محیط می تواند به شما در انتخاب دستگاه نظافت مکانیزه مناسب کمک کند.

x2

خرید و استفاده دستگاه کارواش در نظافت کارگاه

کارگاه های تولیدی، صنایع و محیط انبار ها با توجه به فعالیت بالای ماشین آلات صنعتی، نیاز به شستشو و نظافت بهینه دارند. شستشوی این تجهیزات و ماشین آلات با استفاده از دستگاه کارواش می تواند با کیفیت و سرعت بالاتری صورت پذیرد. استفاده از دستگاه کارواش با توجه به عدم محدودیت در شستشوی سطوح عمودی و افقی این امکان را برای کاربر فراهم می آورد. به کار گیری دستگاه واترجت صنعتی در نظافت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با حفظ کیفیت و کارایی آنها در ارتقا کیفیت محصولات و افزایش ایمنی کارکرد با آنها تاثیر گذار خواهد بود.

مزایای استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه

به کار گیری انواع تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه در شستشو و نظافت سطوح و ماشین آلات صنعتی می تواند به میزان زیادی در ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و امنیت کارکرد دستگاه ها تاثیر گذار باشد. افزایش سرعت نظافت، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، کاهش زمان و انرژی لازم برای نظافت از جمله اصلی ترین مزایای استفاده از دستگاه های نظافت مکانیزه در محیط های صنعتی، تجاری و اداری خواهد بود. دستگاه کارواش با داشتن قابلیت نظافت انواع سطوح و تجهیزات، افزایش ایمنی، کارایی و نظافت ماشین آلات و کیفیت تولیدات را به همراه خواهد داشت.

برخی افراد بر این باورند که استفاده از دستگاه اسکرابر به دلیل هزینه های بالای نگهداری این تجهیزات کاری بیهوده بوده و هزینه های بیشتری به مجموعه تحمیل می نماید. اما استفاده از این تجهیزات با توجه به پایین آوردن میزان خرابی سطوح و افزایش ایمنی محیط کارگاه، به میزان زیادی در کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری مجموعه تاثیر گذار می باشد.

x3

تنوع طراحی و ویژگی ها در قیمت اسکرابر تاثیر به سزایی دارد. این قابلیت ها و ویژگی های دستگاه هستند که به کاربر امکان می دهند بتواند در مدت زمان کوتاه و با صرف انرژی کمتر کیفیت بالایی از نظافت در محیط را فراهم آورد. همچنین این تنوع در طراحی و ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی به کاربر امکان می دهد با توجه به نیاز خود در فرایند نظافت، شرایط محیط و قیمت اسکرابر انتخاب بهینه ای انجام داده و از هدر رفت سرمایه خود جلوگیری نماید.

تاثیر برند بر قیمت اسکرابر ها و شوینده های فشار قوی

دستگاه های متنوعی با برند های گوناگون در بازار تجهیزات نظافت صنعتی و مکانیزه وجود دارند. تاثیر سابقه یک برند و تجربه آن در ساخت محصولات و دستگاه های نظافت صنعتی از دلایل اصلی تفاوت قیمت اسکرابر ها و شوینده های فشار قوی آنها است. شما با خرید دستگاه کارواش و سایر تجهیزات نظافت مکانیزه از برند های معتبر علاوه بر جلوگیری از هدر رفت سرمایه خود، در حفظ تجهیزات و کسب کیفیت برتر نظافت نیز موفق خواهید بود.