مشاوره حقوقی یعنی اینکه شما تمامی سوالات حقوقی یا کیفری خود را از وکلای دادگستری بپرسید و آنها بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

h1

وکیل تلفنی :

در وکیل تلفنی شما می توانید هر سوالی که دارید بپرسید و وکیل در حد توان باید شما را راهنمایی کند. در بعضی مواقع شما نیاز به مشاوره تخصصی دارید و این مشاوره ممکن است  نیم الی یک ساعت وقت وکیل را بگیرید که این شامل هزینه اندکی می شود. سپس وکیل تلفنی با صبر و دقت کامل پاسخ سوال شما را می دهد و در صورت تمایل به عقد قرارداد می توانید با وکیل هماهنگ شده و به موسسه حقوقی تهران وکیل بیاید.

مشاوره حقوقی حضوری :

در مشاوره حقوقی حضوری شما این امکان را دارید که با وکیل متخصص مشاوره بگیرید. در مشاوره حقوقی حضوری بدرد کسانی میخورد که میخواهند قرارداد ببند یا دارای مداراک زیادی است که میخواهند توسط وکیل بررسی شود.

با دقت به مسائل گفته شده و ضمناً با عنایت به ارزش موضوعاتی که در دادگستری گفته می‌شود و معـمولا به جان، مال یا آبروی افـراد مشابه هست پیدا کردن وکیل یکـی از موضوعات با ارزش هر شهروند می باشد. بطور سنتی پیدا کردن وکیل از طریق نزدیکان و آشنایان صورت می گرفت به این معنا که با سوال از افـراد از آن‌ها می‌خواهیم که به ما وکیلی معرفی کنند. گرچه این شیوه ویژگی ها ی مقـداری دارد ولی معایب آن آشکار می باشد. اولا جستجوی وکیل بوسیـله افـراد عادی برخـی وقتها اوقات به هیچ عنوان میسر نیست. چرا که در شهر ما یا در نزدیکـی محل سکونت یا محل کار ما حضور ندارند. ثانیا سوال از اشخاص غیر آشنا با حقوق نمی‌تواند کمک شایانی به ما نماید. همان گونه که هر پزشک یک تخصص ویژه ای دارد و معـمولا افـراد عادی نمی‌توانند دربـاره آن تخصص اظهارنظـر کنند، در مـورد وکیل هم این ویژگی ها حاکم می باشد. همچنیـن فردی که شما با وی گفتگومی‌نمایید نهایتا با یک یا دو وکیل معاشرت و مشورت کرده هست و اکثر وکلا را نمی‌شناسد و طبیعتا نمی‌تواند شما را در یک مقایسه خوب کمک نماید.

جهت مشاوره حقوقی می توانید به موسسه حقوقی تهران وکیل به نشانی tehran-atorney.com مراجعه کنید  و یا به شماره 02177221941 تماس گرفته و زمینه مشاوره حقوقی خود را بگویید تا وکیل متخصص پاسخگو شما عزیزان باشد.