بهترین شرکت های حمل و نقل و مسافربری می توانند خدمات زیادی به مسافران خود ارائه دهند. از این نظر که می توان با استفاده از این شرکت ها، خیلی سریع و ایمن به هر کجا می خواهید سفر کنید و خیلی ایمن به هر کجای کشور بروید. اما شناخت بهترین اپلیکیشن های فعال در حوزه بهترین شرکت های حمل و نقل و مسافربری نیز می تواند به شما کمک کند تا سفر دلنشین تری را تجربه کنید. از بهترین اپ های مخصوص مسافرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پالسین
  • اسنپ
  • الو پیک
  • تپسی

از این رو در ادامه قصد داریم تا تمامی این اپلکیشن ها و نقش شان را در مسافرت مشتریان بیا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

با پالسین سریع وسایل سفر را جمع و جور کنید

خب خیلی از ما حتی در بسیاری از روزها وقت سر خاروندن هم نداریم و همش درگیر این هستیم که به یک نحوی کارهایی که در اختیار ما گذاشته اند را به بهترین شکل تمام کنیم و از این رو برای مسافرت هم خیلی کار داریم که هنوز به خیلی از آن ها رسیدگی نکردیم. پس داشتن یک اپ که بتواند در جمع و جور کردن وسایل و نظافت به ما کمک کند از مزایای سفر محسوب می شودحالا این اپلیکیشن به چه نحوی کار می کند؟

ثبت سفارش یکی از مهم ترین قسمت هایی است که باید در پالسین انجام دهید. برای اینکه نیازهای خودتان را برای نظافت سفر نظر بگیرید باید به قسمت مشخص شده مراجعه کنید و به دسته بندی های مشخصی مانند نظافت، تعمیرات، تدریس و آموزش و یا حتی قسمت مشاوره و کارواش بروید و از آنجا یکی را انتخاب نمایید. در نهایت می توانید سفارش تان را ثبت کرده و بعد از آن نوبت یک متخصص است.

باید دقت داشته باشید که از چه فردی برای این کار کمک می گیرید. البته پاسلین به شما کمک می کند تا به بهترین نحو تمامی کارها را سر و سامان دهید. هرکدام از متخصصانی که در حوزه نظافت، تعمیرات و دیگر موارد مربوط به منزل حرفه ای هستند در اپلیکیشن پالسین خدماتی را که ارائه می دهند را ذکر می کنند. با توجه به نظرات کاربران می توانید هر کدام از این متخصصان را در زمینه های مختلف انتخاب کنید و به کارهای خود رسیدگی کنید و همزمان نظافت را با پالسین تجربه کنید.

 

اپلیکیشن اسنپ، سفرتان بی خطر تجربه

کمتر کسی است که امروزه این اپلیکشن معروف سفر را نشاسد. امروزه تمامی امور درون شهری و برون شهری با استفاده از اسنپ انجام می شود و از این رو می توان خیلی راحت با یک تماس و یا ثبت درخواست در اپلیکیشن، اینکار را سر و سامان داد . در این اپ شما می توانید با فعال کردن مسیریاب، نقشه مورد نظر خود و مکانی که در حال حاضر در آن هستید را فعال کنید و برای راننده ارسال نمایید. پس بهترین شرکت های حمل و نقل و مسافربری امروزه توانسته اند با جلب رضایت مشتریان خود، راه را برای آن ها هموارتر کنند.

علاوه بر تمامی این ها اسنپ می تواند نزدیک ترین راننده را به شما بفرستد و می توانید خودتان انتخاب کنید که از چه نوع سرویسی می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید با راننده بانوان سفر کنید باید اسنپ رز، برای سریع تر به مقصد رسیدن اسنپ اکو، برای ارسال مرسوله اسنپ باکس و برای موتورهای ویژه مسافر نیز از اسنپ بایک استفاده کنید. نحوه پرداخت نیز پس از انجام سفارش یا به صورت نقدی و یا به صورت آنلاین با توجه به درخواست شما تایید شده و انجام خواهد شد. شما می توانید به صورت آنلاین تمامی طول مسیر از ارسال مرسوله ها با خبر باشید و خیلی راحت از زمان تحویل آن نیز اطلاع خواهید یافت. پس اسنپ می تواند یک انتخاب مطمئن به حساب بیاید.

i2

 

با اپلیکیشن الو پیک راحتی را تجربه کنید

الو پیک یکی از سامانه های رسمی و آنلاین شرکت های حمل و نقل و مسافربری است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز با آن تماس بگیرید و از خدمات ویژه آن بهره مند شوید. هزینه ها در این اپ به بهترین نحو و با کمترین قیمت در نظر گرفته می شود. در سریع ترین زمان ممکن می توانید مرسوله های خود را دریافت کنید. زمانی که مرسوله ای را به الو پیک سپردید می توانید به صورت آنلاین تمامی طول سفر را پیگیری کنید و امکان ثبت چند مکان به صورت همزمان نیز برای شما وجود خواهد داشت.

 هیچ محدودیتی برای ارسال مرسوله در الو پیک برای مشتری وجود ندارد و سرویس دهی به مشتریان در کمترین زمان ممکن از طریق الو پیک انجام خواهد شد. ایمنی بالا و استانداردهای ویژه ای که این سرویس برای مشتریان در نظر می گیرد، می تواند شوق مشتریان را برای استفاده مجدد از این اپ بیشتر کند. موضوع بعدی نیز نحوه پرداخت است که هم به صورت آنلاین و هم پرداخت درب منزل این امکان برای مشتریان وجود دارد تا خیلی راحت مرسوله را تحویل گرفته و با خیال راحت هزینه آن را بپردازند. پس با الو پیک هیچ نگرانی را تجربه نکنید.

i3

 

اپلیکیشن تپسی؛ آشنای بی همتا

بهترین شرکت های حمل و نقل و مسافربری همواره راه را برای مشتریان خود هموارتر می کنند و واضح است که تپسی نیز یکی دیگر از این شرکت ها به شمار می رود. اپلیکیشن تپسی مانند دیگر همتایان خود یعنی اسنپ و الو پیک است اما مانند دیگر خدمات دهی متفاوتی دارد. تپسی یکی از مطمئن ترین خدمات مسافربری است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تعیین کنید که با چه خودرویی قصد دارید که مقصد برسید.

در کمترین زمان ممکن و با سرعت در هر شبانه روز تپسی در اختیار مشتریانش است و ایمن ترین راه را برای مسافران خود انتخاب می کند. این سامانه مسافربری همواره سعی دارد تا راحتی و به صرفه بودن را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. پرداخت درب منزل و یا پرداخت به صورت آنلاین هزینه سفرهای درون شهری و برون شهری نیز برای مسافران با توجه به شرایط در نظر گرفته خواهد شد. بهترین شرکت های حمل و نقل و مسافربری استفاده از تپسی را به مسافران توصیه می کند.