پیدا کردن خوابگاه پسرانه در تهران در منطقه‌‌ای مناسب با توجه به هزینه‌ و تنوعی که دارد، کار مشکل و خسته‌کننده‌ای‌ست. برای آنکه این فرآیند جست و جو برای شما راحت‌تر طی شود، ابتدا باید به شناسایی مناطق معروف در نزدیکی دانشگاه خود بپردازید.

یکی از مناطق محبوب و پرطرفدار برای اجاره خوابگاه پسرانه در تهران، بلوار کشاورز است. تردد آسان، امکانات رفاهی فراوان و نزدیکی  به دانشگاه‌هایی مانند: تهران، باعث محبوبیت هر چه بیشتر این منطقه شده است.

در این قسمت از  مقاله اسنپ روم قصد داریم، اطلاعات دقیقی  را از موقعیت مکانی، شرایط و امکانات زندگی در خوابگاه پسرانه بلوار کشاورز به شما ارائه ‌دهیم. اگر یکی از گزینه‌های شما برای زندگی دانشجویی و انتخاب خوابگاه پسرانه، بلوار کشاورز است، این مقاله را بخوانید تا بتوانید درباره زندگی در این منطقه بهتر تصمیم بگیرید.

نگاهی کلی بر بلوار کشاورز در زمان گذشته

 

در گذشته بلوار کشاورز  تقریبا هیچ شباهتی به شکل امروزی آن نداشته است و به دلیل داشتن رودخانه و آب و هوای خوش، بیشتر محل تفریح مردم بوده است تا محل زندگی آن‌ها. نام بلوار کشاورز برگرفته از ساختمان وزرات کشاورزی‌ست که چند سال گذشته در مجاورت آن قرار داشته است، البته در حال حاضر این ساختمان به  ساختمان قوه قضاییه تغییر کاربری داده است.

ویژگی خاص و ارزشمند بلوار کشاورز

 

اگر قصد دارید خوابگاه خود را در حوالی بلوار کشاورز انتخاب کنید، میتوانید به ارزشمندی محل زندگی خود افتخار کنید، چرا که این منطقه در 28 شهریور سال 1394 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

موقعیت مکانی و رفت و آمد آسان در بلوار کشاورز

یکی از ویژگی‌های بلوار کشاورز اینست که در نزدیکی دانشگاه تهران قرار دارد؛ بنابراین اگر محل تحصیل شما دانشگاه تهران  و محل زندگی شما خوابگاه پسرانه بلوار کشاورز باشد، بدون هیچ دغدغه‌ای میتوانید مسافت خوابگاه تا دانشگاه را طی کنید. در صورتی که دانشگاه شما در مجاورت یکی از خیابان‌های زیر باشد، هم‌چنان رفت و آمد شما آسان خواهد بود. این خیابان‌ها عبارتند از:

  • فلسطین
  • حجاب
  • وصال شیرازی
  • 16 آذر
  • کارگر
  • جمالزاده
  • قدس

برای رفتن به خوابگاه پسرانه بلوار کشاورز میتوانید از دو ایستگاه پرتردد مترو به نام‌های میدان ولیعصر و میدان انقلاب اسلامی استفاده کنید.

با اقامت در خوابگاه پسرانه بلوار کشاورز، امکانات زیر در اختیار شماست.

آنچه زندگی دانشجویی شما را در تهران آسان و بی‌دردسر میکند، بی‌شک امکانات رفاهی‌ست که در اطراف خوابگاه شما وجود دارد. خوشبختانه این امکانات در بلوار کشاورز بسیار فراوان و چشم‌گیر هستند تا شما بتوانید به راحتی انواعی از نیازهای خود را برطرف کنید. در این قسمت به صورت کلی از این امکانات برای شما صحبت میکنیم.

 

g2

 

دسترسی آسان به میدان ولیعصر و بازار آن

اگر خوابگاه شما در بولوار کشاورز واقع شده باشد، شما به راحتی میتوانید به میدان ولیعصر  رفت و آمد و از فروشگاه‌های بی‌نظیر آن خرید کنید.

وجود ساختمان‌های اداری فراوان در اطراف بلوار کشاورز

یکی از دلایلی که اکثر دانشجویان و کارمندان، بلوار کشاورز را برای زندگی خود انتخاب میکنند، وجود ساختمان‌های اداری فراوان مانند: ساختمان قوه قضاییه، وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان حمل و نقل در اطراف این منطقه است.

امکانات تفریحی بلوار کشاورز

با زندگی در خوابگاه پسرانه بلوار کشاورز، این فرصت برای شما فراهم است تا هر زمان از درس، روزمرگی و کار خسته و دلزده شدید، به پارک لاله، سینما، رستوران و کافی‌شاپ‌های اطراف این منطقه سر بزنید و خستگی خود را برطرف کنید.

علاوه بر امکانات ذکر شده در قسمت بالا، مراکز درمانی معروف و بیمارستان‌های مجهزی مانند: پارس، ساسان، یاس سپید و آریا در نزدیکی بلوار کشاورز قرار دارند.

اگر یکی از اعضای خانواده شما برای دیدارتان به تهران سفر کرد، برای اقامت خود میتواند به هتل اسپیناس در اطراف بلوار کشاورز مراجعه کند و از اقامت خود در این هتل مجلل لذت ببرد. هتل اسپیناس علاوه بر اسکان مسافران برای برگزای جشن، سمینارها و همایش‌ها نیز کاربرد دارد.

معرفی یک روش نوین برای رزرو آنلاین خوابگاه پسرانه

اگر میخواهید خوابگاه دلخواه خود را در کمترین زمان ممکن به صورت روزانه یا ماهیانه اجاره کنید، هیچ روشی برای شما بهتر از روش آنلاین نیست. در این روش شما باید در گوگل سایت و یا سامانه‌های مربوط به اجاره خوابگاه را جست و جو و معتبرترین آنها را انتخاب کنید. یکی از سامانه‌های معتبر و معروف  برای رزرو آنلاین خوابگاه پسرانه، اسنپ روم است. ویژگی‌های منحصر به فرد این سامانه آنلاین، ارائه تخفیف، کنسلی رایگان، معرفی خوابگاه‌ها به همراه جزئیات و تصاویر و پشتیبانی 24 ساعته است.

 

زندگی دانشجویی در بلوار کشاورز تهران، حال و هوای خاصی دارد. وجود فروشگاه‌های ولیعصر، سینماها، پارک لاله، بیمارستان‌های مجهز و ... در این منطقه شما را از هر نیازی بی‌نیاز میکند.

اگر تصمیم شما برای اجاره خوابگاه در بلوار کشاورز قطعی‌ست، بهتر است هر چه زودتر به سراغ سامانه‌های آنلاین رزرو خوابگاه مانند: اسنپ روم بروید. در این سامانه شما با پرداخت مبلغی منصفانه خوابگاه دلخواه خود را اجاره میکنید و از خدمات ویژه اسنپ روم بهره‌مند می‌شوید.

 

اگر زمانی قرار باشد در یکی از خوابگاه‌های تهران ساکن شوید چه معیارهایی را در نظر میگیرید و کدام منطقه را انتخاب میکنید؟