در حال حاضر و با پیشرفت علم و فناوری، نرم‌افزارهای متعددی روی کار آمده‌اند که می‌توانند تصاویر و جلوه‌های ویژه تولید کنند. تدوین ویدیوها که در گذشته زمان‌بر و سخت بود در حال حاضر با کمک نرم افزارهای ادوبی به سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین حالت خود انجام می‌‌شود. حتی دیگر نیاز نیست برای روتوش یک عکس زمان زیادی صرف شود. با کمک نرم‌افزارهای تصویری انیمیشن‌های جذابی نیز تولید می‌شوند. شاید به نظر شما آموزش این نرم افزارها پیچیده و زمانبر باشد. با کمک جی‌ اف ایکس دانلود، بهترین آموزش‌ها را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 با آموزش افتر افکت، بهترین انیمیشن‌ها را بسازید

یکی از نرم افزارهای گرافیکی کاربردی است که در حال حاضر به کمک گرافیست‌ها و تولیدکنندگان محتوا می‌آید، افترافکت است. با استفاده از افتر افکت می‌توان انیمیشن ساخت. از آنجایی که این نرم افزار مانند سایر برنامه‌های ویرایش فیلم در دنیا از سیستم لایه‌ای استفاده می‌کند، استفاده از آن راحت است. با آموزش افتر افکت رایگان می‌توانید جلوه‌های ویژه، موشن گرافیک  و کامپوزیت‌های جذابی داشته باشید. آموزش این نرم افزار ادوبی برای گرافیست‌ها ضروری است. اما چطور آموزش افتر افکت را شروع کنیم؟ چه آموزشگاهی می‌تواند نیاز ما را به یادگیری سطوح افترافکت برطرف کند؟ متاسفانه تعدد آموزشگاه‌ها با هزینه‌های بالا باعث شده، افراد از آموزش صرف نظر کنند. اما ما برای آموزش افتر افکت برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم. استفاده از آموزش‌های وب سایت جی اف ایکس دانلود، باعث می‌شود در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. با اشتراک یک ماهه از این وبسایت به منابع گسترده‌ای از نرم‌افزارهای گرافیکی دست پیدا خواهید کرد.

آموزش فتوشاپ با جی اف ایکس دانلود

همانطور که اشاره شد، با اشتراک یک ماهه از جی اف ایکس دانلود آموزش هر نرم افزار گرافیکی میسر است. فتوشاپ یکی دیگر از نرم افزارهای ادوبی است که نه تنها برای گرافیست‌ها و تصویرگران که برای همه قابل استفاده است. ویرایش عکس، تغییر نور، اضافه کردن لوگو، حذف تصاویر پشت زمینه و یا اضافه کردن متن به تصویر به کمک  آموزش فتوشاپ رایگان با کیفیت بهتری انجام می‌شود. آموزش فتوشاپ در موسسات آموزشی معمولا سطح بندی ندارد و افراد با هر زمینه کاری و در سطوح مختلف در یک کلاس شرکت می‌کنند. این در صورتی است که آموزش‌های جی اف ایکس دانلود، سطح بندی شده‌اند. همچنین با توجه به تعدد آموزش در این وبسایت شما می‌توانید آموزش دلخواهتان را پیدا کنید. پس منتظر چه هستید؟ همین حالا سری به این مجموعه بزنید و از اشتراک یک ماهه خود استفاده کنید.

قالب آماده پاورپوینت، خدمتی دیگر از جی اف ایکس دانلود

داشتن برنامه‌های لایه باز، قالب‌های آماده و منابع گرافیکی در جی اف ایکس دانلود باعث می‌شود با سرعت بیشتری فعالیت کرد. به جای زمان گذاشتن برای آماده‌سازی قالب افتر افکت یا حتی پاورپوینت و جستجو کردن در سایت‌های متعدد، می‌توانید این قالب آماده را از جی اف ایکس تهیه کنید. قالب آماده پاورپوینت چه استفاده‌ای دارد؟ همانطور که می‌دانید برای ارائه پروژه، تدریس و معرفی از پاورپوینت استفاده می‌شود. در بسیاری از دفاعیات دانشگاهی، می‌توان روی پاورپوینت حساب باز کرد. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که در ارائه پروژه‌ای به جای مطالب، به حواشی و قالب غیرمرتبط توجه کنید. متاسفانه قالب‌های نرم افزار پاورپوینت متنوع و متعدد نیستند. با استفاده از قالب آماده پاورپوینت جی اف ایکس به جای زمان گذاشتن روی قالب، روی محتوای مورد مطالعه‌تان زمان بگذارید و بهترین نتیجه را بگیرید. به همین ترتیب قالب آماده افتر افکت، موکاپ لایه باز و بسیاری از منابع در جی اف ایکس قابل استفاده‌اند.

چرا جی اف ایکس دانلود به عنوان منبع معتبر گرافیکی شناخته می‌شود؟

جی اف ایکس دانلود با سابقه ۱۰ ساله توانسته نظرات مثبتی را به خود جلب کند. بیش از ۶۰۰۰ مطالب آموزشی و منبع گرافیکی در وبسایت این مجموعه وجود دارد. آموزش تمام نرم افزارهای گرافیکی مثل آموزش فتوشاپ، افتر افکت و پریمیر، به صورت فارسی و در سطوح مختلف آن وجود دارد. به این ترتیب با اشتراک یک ماهه تمام افراد می‌توانند از تمام آموزش‌ها طبق نیازشان استفاده کنند. پس بی‌جهت نیست که این وبسایت به عنوان منبع گرافیکی شناخته شده است. اگر شما هم دوست دارید برای کسب و کار شخصی‌تان یا بالا بردن اطلاعاتتان از آموزش‌های گرافیکی استفاده کنید، بدون صرف هزینه بالا و اختصاص دادن زمان برای رفت و آمد از اشتراک یک ماهه جی اف ایکس دانلود بهره‌مند شوید.از آدرس زیر سایت را باز کنید و از خدمات مختلف سایت استفاده کنید 

GFXDOWNLOAD.IR