علاقه مندان به بازی های ویدیویی، در دو گروه جای می گیرند: آن هایی که به سبک خاصی از بازی ها علاقه مند هستند و همیشه با خرید گیفت کارت یا خرید اکانت قانونی بازی های مورد علاقه خود، تنها به دنبال کردن مراحل همان بازی ها سرگرم هستند و گروه دیگری که همیشه بازی های ویدیویی جدید را دنبال می کنند. به هر ترتیب هر دوی این گروه گیمرها، برای تجربه بازی های محبوب خود باید به یکی از دو شکل خرید فیزیکی سی دی یا خرید اکانت قانونی بازی ها، برای ورود به آن ها اقدام کنند.

در گامالوپ می توانید با خرید اکانت قانونی بازی های جدید و مورد علاقه خود، به راحتی این بازی ها را تجربه کرده و لحظات خود را با سرگرمی و جذابیت خاص ژانرهای مختلف بازی های ویدیویی پر کنید.

همین طور گیفت کارت های پلی استیشن 50 دلاری، 40 دلاری، 30 دلاری، 20 دلاری، 10 دلاری و غیره نیز برای پلی استیشن 4 و نیز پلی استیشن 5 که به زودی عرضه خواهد شد، ارائه شده اند.

r1

چطور در گامالوپ اکانت قانونی PS4 خریداری کنیم؟

برای خرید اکانت قانونی PS4 در گامالوپ باید پیش از هر چیزی نسبت به ثبت نام و ایجاد شناسه کاربری اقدام کنید. در نظر داشته باشید که هر یک از کاربران تنها می توانند یک شناسه کاربری داشته و از طریق آن برای خریدهای خود در وب سایت گامالوپ اقدام نمایند. به علاوه چیزی که به عنوان خط قرمز گامالوپ تعریف شده است، خریدهای به شکل واسطه گری است که نباید در فرآیند خرید اتفاق بیفتد. از این روی گامالوپ به ارائه قیمت واقعی و بدون نرخ دلاری در این زمینه، تعهد کامل دارد.

نکته: دقت داشته باشید که کاربرانی که برای خرید اکانت قانونی اقدام می کنند، به هیچ نباید ایمیل را تغییر داده یا نسبت به تغییر رمز عبور و به هر شکلی دستکاری و ایجاد تغییرات در مشخصات مربوط به اکانت قانونی، اقدام کنند. این به منزله دستکاری امنیت حساب شده  در صورت انجام آن، گامالوپ مجاز خواهد بود که از طریق پلیس فتا و ارجاع موضوع به مقام و مراجع قضایی، پرونده قانونی باز کرده و برای جبران خسارت فروشگاه اقدامات لازم را به عمل بیاورد. از این روی با خرید اکانت قانونی، لازم است که آن را به همان شکل مورد استفاده قرار داده و هیچ گونه تغییراتی بر اکانت و اطلاعات و مشخصات آن اعمال نکنید.

به علاوه لازم به ذکر است که هر گونه خرید در قالب خرید اکانت قانونی PS4، خرید اکانت قانونی PS5، خرید گیفت کارت PS4 و نیز خرید گیفت کارت PS5 باید با دقت و توجه کافی صورت بگیرد و به هیچ وجه امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

مزایای خرید اکانت قانونی PS4

با خرید اکانت قانونی PS4 این امکان را دارید که بدون نیاز به خرید سی دی بازی مورد نظر خود، با تنها در اختیار داشتن اکانت قانونی آن، به بازی وارد شوید. این اکانت طول عمر یا پایان اعتبار ندارد و تنها با یک بار خرید آن، برای همیشه امکان ورود به بازی و در جریان آن قرار گرفتن را خواهید داشت.

فروش اکانت قانونی PS4

اما جالب است بدانید که امکان فروش اکانت قانونی PS4 برای شما فراهم است و در صورتی که پس از مدتی از بازی آن خسته شده و دیگر برایتان جذاب نبود، می توانید در فروشگاه اینترنتی گامالوپ، با فروش اکانت قانونی PS4 و تعویض آن با یک اکانت قانونی دیگر، بهره دوباره از مبلغی که هزینه کرده اید، داشته باشید. برای تعویض اکانت قانونی بازی که در اختیار دارید با یک بازی دیگر، باید حتما بازی هدف و ثانویه از بازی هایی باشد که اکانت قانونی آن در گامالوپ عرضه شده باشد. در غیر این صورت امکان تعویض وجود ندارد یا لازم است که منتظر بمانید تا بازی مورد نظر شما در وب سایت گامالوپ عرضه شود.

r2

سخن پایانی

وب سایت گامالوپ در زمینه ارائه اکانت قانونی کنسول های بازی و نیز گیفت کارت فعالیت کرده و به طور کامل بر قوانین مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان استوار است. در این وب سایت می توانید جدیدترین اخبار روز دنیای گیم را نیز دنبال کرده و از حواشی و جنجال های آن مطلع شوید.