به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری تابناک جوان به نقل از عضو کمیته کشوری کرونا نوشت: قیمت واکسن  کرونا بر مبنای اعلام اتحادیه اروپا ۳ پوند تمام شده و در ایران درحدود ۷۵ هزار تومان می شود.

دومین اخبار پربازدید در خصوص وضعیت نامناسب تهران در رابطه با بیماری کرونا بود. به گزارش خبرگزاری فارس، معاون درمان ستاد ملی کرونای استان تهران با اشاره به اینکه تهران با ۵ هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی وضعیت خوبی ندارد، گفت: برای اعلام محدودیت‌های تردد، کمی دیر تصمیم گیری شد. وی با اشاره به اینکه درحال حاضر نظارت‌ها تشدید پیدا کرده است، افزود: نشستی را با روسای بیمارستان‌های اصلی داشتیم و لذا در ارائه روند خدمت رسانی، وضعیت اکسیژن رسانی در بیمارستان‌ها برای ما بسیار حیاتی است زیرا درمان اساسی برای بیماران کرونایی نداریم.

واکسن کرونا آکسفورد شما را به میمون تبدیل می‌کند. این مطلب نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد. به گزارش شهرآرانیوز، یک کمپین شایعه پراکنی توسط روسیه ایجاد شده است که واکسن کرونا در حال ساخت توسط محققان دانشگاه آکسفورد را نامعتبر کند.گفته می‌شود که هدف این شایعات ترساندن مردم نسبت به تزریق این نوع واکسن است، برای مثال این اخبار ادعا می‌کنند که، چون از ویروس شامپانزه در این واکسن استفاده شده است، تزریق آن شما را به میمون تبدیل می‌کند.

دیگر خبر پربازدید به صحبت‌های فرمانده ستاد مقابله با ویروس کرونا در تهران و تمهیدات این ارگان برای آن اختصاص داشت. به گزارش خبرگزاری برنا، وی تاکید کرد: تمام امکانات نیروی انتظامی در اختیار مقابله با کرونا است. بیمارستان های این نهاد از همان روز اول به ما پیوستند و قرار است رویکردی جدید برای مقابله با کرونا در دستور کار قرار گیرد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار کرونا  به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.